“من برای این کار آموزش ندیده ام”: کارکنان دفتر آموزش بدون کارمند به مدرسه نیویورک اعزام شدند

"من برای این کار آموزش ندیده ام": کارکنان دفتر آموزش بدون کارمند به مدرسه نیویورک اعزام شدند


وقتی شهردار بیل دو بلاسیو دستور واکسن COVID-19 را به کارکنان هر دو اداره آموزش و پرورش اعلام کرد ، به خانواده ها اطمینان داد که شهر منابع کافی برای پر کردن خلاءهای باقی مانده از کارکنان محافظت نشده در 1800 مدرسه دولتی دارد.

بخشی از برنامه این است که کارکنان مرکز – کارکنان DOE که در دفتر اداری کار می کنند – به همراه هزاران معلم جایگزین به مدارس اعزام شوند.

دی بلاسیو گفت این کارکنان مرکز تعیین شده دارای تجربه و مجوز برای آموزش معلمان برای کار در کلاس درس با دانش آموزان هستند.

“ما هزاران واکسیناسیون با تجربه آماده کار داریم. این اولین چیزی است که واضح است ، اما این نیز صادق است که کارکنان مرکز دارای هزاران مربی ، مربیان معتبر هستند که در صورت لزوم می توانند در نقش های مختلف گام بردارند. “

با این حال ، برخی از واسطه ها بدون تجربه آموزشی خود را در کلاس درس دیدند. ارین کوتور ، افسر اداره مرکزی ، صبح روز دوشنبه به جای دفتر عادی خود در نزدیکی دادگاه نظامی Tweed ، دفتر آموزش و پرورش ، در منهتن ، به مرکز آموزش در بروکلین تحویل داده شد.

کوتور که نقش اجرایی به عنوان مدیر آموزش های ویژه در مدرسه چارتر دارد و هرگز در کلاس درس کار نکرده است ، می گوید: “من مجوز کار با کودکان را ندارم ، هیچ تجربه کار با کودکان را ندارم.”

کوتور می گوید: “بنابراین وقتی من روز دوشنبه در مرکز Pre-K حاضر می شوم ، قطعاً به این فکر می کنم که یک میز پذیرایی برای نگهبانان انجام دهم ، یا شاید در آشپزخانه یا چیزهای دیگر کمک کنم.” “و اساساً ، من یک شناگر حرفه ای در بسیاری از کلاس های درس هستم ، بیشتر با بچه های سه ساله کار می کنم ،” آن را “بسیار شلوغ و آشفته” می نامم.

کوتور گفت که سه نفر از اعضای تیم کوچک او تا 15 اکتبر به مدرسه اعزام می شوند ، دو نفر دیگر از همکارانش در تلاش بودند تا روی کل تیم کار کنند.

سخنگوی DOE گفت که حدود 1000 کارمند مرکز در این هفته به مدرسه اعزام شدند.

کتی اوهانلون ، سخنگوی وزارت آموزش و ورزش ، روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “اکثر آنها دارای مجوز تحصیل ، مدارک تحصیلی و تجربه هستند. “برای کسانی که این کار را نمی کنند ، آنها نظارت اداری ، نظارت اضافی و موارد دیگر را ارائه می دهند.”

دستور واکسیناسیون DOE مستلزم آن است که کارکنان حداقل یکبار قبل از شروع روز مدرسه 4 اکتبر واکسینه شوند و در غیر این صورت با مرخصی بدون حقوق ، بیمه درمانی یا استعفا مواجه شوند. پس از چالش های حقوقی متعدد و اتحادیه های بزرگ منطقه را وادار به برداشتن مصونیت پزشکی و مذهبی کردند ، این دستور از این هفته به اجرا درآمد.

اوهانلون DOE گفت که از روز چهارشنبه ، 95 درصد از کل 148،000 کارمند واکسیناسیون را انتخاب کرده اند. از 78600 معلم ، 96٪ یا 75.500 واکسینه شدند. از 23400 کارمند حرفه ای که با دانش آموزان با نیازهای ویژه کار می کنند ، 93 or یا 21600 نفر واکسینه شده اند.

با این حال ، کمیسر گفت که هزاران معلم و متخصص واکسینه نشده این هفته به محل کار خود مراجعه نکرده اند ، کمبودی که می تواند تأثیر خاصی بر دانش آموزان با نیازهای ویژه داشته باشد.

پائولت هیلی ، عضو شورای شهر آموزش و پرورش ویژه ، که انتظار می رود پسرش لوکاس از طریق DOE حرفه و گفتار درمانی را دریافت کند ، گفت این خدمات ناگهان این هفته لغو شد.

هیلی می گوید: “آنها از طریق Google Classroom ایمیلی ارسال کردند که گفته می شد آنها را برای پوشاندن یک کلاس درس دیگر جابجا می کنند و این هفته نمی توانند درمان کنند.”

واورکا گفت ، یک رئیس حرفه ای که با تئو کار می کند ، پسر هفت ساله جسیکا واورکا در مدرسه بروکلین ، به او گفت که این هفته به سر کار بر نمی گردد.

پسرش سرانجام روز پنجشنبه به یک متخصص واگذار شد ، اما این آشفتگی به این معنا بود که تئو ، که نیازهای ویژه زیادی داشت ، چند روز از تغذیه مناسب برخوردار نبود – از جمله دسترسی منظم به غذا به دلیل اختلالات خوردن. واورکا به جای او او را در خانه نگه داشت.

واورکا می گوید: “کارهای کوچکی که (متخصصان) برای داشتن یک زندگی مناسب و دسترسی واضح به تحصیل انجام می دهند ، با هیچ فردی ارتباط برقرار نمی کند.” مخصوصاً وقتی یک کارمند مرکزی در حال آمدن است؟ آنها چگونه کودکان را می شناسند؟ “

کمبود کارکنان مدرسه همچنین به معنای تغییرات لحظه آخری برای معلمان DOE است که خود را مجدداً استخدام کرده اند یا همکاران غیر موجود را تحت پوشش قرار داده اند.

کری مک کورمک ، مدرس کالج کلاس یازدهم و دوازدهم و سمینار شغلی در مدرسه آینده شرق برانکس گفت: “ما روزانه افراد زیادی بیرون می رویم و مردم خود را مخفی می کنند.” “ما یک معلم داریم که به تازگی به یکی از کلینیک ها رفته است – با عصا و فاصله بین معلمان – و اکنون ما دو معلم در کلاس او داریم. او معلم ریاضی است و بنابراین آنها تحصیلات ویژه او را انتخاب کردند.”

مک کورمک گفت: “همه فقط تخلیه شدند.”

کوتور گفت که مرکز آموزش ابتدایی به دلیل نقص واکسیناسیون ، چهار کارمند خود را از دست داد.

او می گوید: “معلم قطعاً به کمک نیاز دارد ، فقط دست های بیشتری در کلاس درس داشته باشید.” “برخی از بچه ها نیاز به توجه بیشتری دارند و من برای این کار آموزش ندیده ام.”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *