میلی قبول کرد که اگر آمریکا حمله کند به چین خواهد گفت

میلی قبول کرد که اگر آمریکا حمله کند به چین خواهد گفت


سرتیپ مارک میلی ، فرمانده ستاد مشترک ارتش ، چهارشنبه اعتراف کرد که در صورت حمله ایالات متحده به پکن ، در دومین روز کبابی در کاپیتول هیل که دو تماس وی را لمس کرد ، به همتای چینی خود اطلاع خواهد داد. ژنرال چینی

میلی در مورد مذاکرات خود با ژنرال لی زوچنگ از ارتش آزادیبخش خلق به کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان گفت: “گفتم ، جهنم ، من با شما تماس می گیرم. اما ما به شما آسیبی نمی رسانیم.”

از میلی در مورد دو تماس وی با لی – در اکتبر 2020 قبل از انتخابات ریاست جمهوری و در 8 ژانویه ، دو روز پس از شورش های کنگره سوال شد.

وی به اعضای هیئت گفت که با لی تماس گرفته است تا به او اطمینان دهد که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین قصد حمله نظامی ندارد.

نماینده ویکی هارتزلر (آر-مو) از میلی پرسید که آیا او به لی اطلاع داده است که آیا مقامات چینی را از هرگونه تخلف آتی مطلع خواهد کرد؟

میلی گفت که یک تیم اطلاعاتی به نگرانی های چین در مورد حمله احتمالی اشاره کرده است و او اطلاعات “قانع کننده” ای را برای مارک اسپر وزیر دفاع و دیگران در دولت ترامپ ارسال کرد.

ژنرال مارک میلی ، در سمت چپ ، در مورد دو خطی که ژنرال نامید مورد بازجویی قرار گرفت. لی زوچنگ ، ​​اولی در اکتبر 2020 قبل از انتخابات ریاست جمهوری و دومی در 8 ژانویه ، دو روز پس از ناآرامی های پارلمانی.
مارک شیفلباین / استخر / REUTERS

میللی گفت: “من کاملاً مطمئن هستم ، مطمئن هستم که رئیس جمهور ترامپ قصد حمله نداشت و وظیفه من است که اطمینان حاصل کنم که من این را اعلام می کنم. و هدف کاهش خشونت است.”

اما هارتزلر حرف او را قطع کرد و گفت که منظور تماس را درک کرده است.

“آیا شما یا او به او نگفته اید که اگر ما قصد حمله به شما را داریم به او اطلاع می دهید؟” او فشار داد.

ژنرال ، مارک میلی.
مارک میلی گفت: “من می توانم به شما اطمینان دهم که رئیس جمهور ترامپ قصد حمله ندارد و وظیفه من است که اطمینان حاصل کنم که در مورد آن ارتباط برقرار می کنم.”
Rod Lamkey / Pool از طریق CNP / CNP از طریق ZUMAPRESS.com

“به عنوان بخشی از بحث ، من گفتم ژنرال لی ، هیچ جنگی نخواهد بود. هیچ حمله ای بین ابرقدرت ها صورت نمی گیرد و در صورت امکان ، تنش ها افزایش می یابد ، مطالبات انواع مقامات عالی رتبه مطرح می شود. “

“من گفتم ، جهنم ، من می خواهم با شما تماس بگیرم. اما ما به شما آسیبی نمی رسانیم. باور کنید ، ما به شما آسیبی نمی رسانیم. این دو قدرت بزرگ هستند ، و من تمام تلاش خود را برای انتقال مقاصد رئیس جمهور ، نیت رئیس جمهور ترامپ انجام می دهم. تا اطمینان حاصل شود که این اتفاق نمی افتد. ”

هارتزلر گفت که اقدامات میللی مبنای استعفای وی بوده است.

نماینده مت گاتز معتقد است "خطر."
بر اساس کتاب “خطرات باب وودوارد و روبرت کاستا” ، ژنرال مارک میلی به ژنرال لی زوچنگ گفت که در مورد حمله به چین هشدار خواهد داد.
عکس راد لمکی / استخر / گتی

“شما به صراحت گفتید که به او می گویید ، با او تماس می گیرید ، شما مستحق استعفا بودید. من فقط فکر کردم که علیه کشور شما است که با شماره یک دشمن تماس نمی گیرید و به او می گویید.”

طبق گزارش “پریل” ، کتاب باب وودوارد و روبرت کوستا ، خبرنگاران واشنگتن پست ، میلی به لی گفت که در مورد این حمله به چین هشدار خواهد داد.

میلی روز سه شنبه به کمیته نیروهای مسلح سنا گفت اطلاعاتی مبنی بر نگران بودن چینی ها در مورد این حمله فاش شد.

ژنرال مارک میلی
“شما به وضوح می گویید که” می دهید. ” [Gen. Li Zuocheng] تماس بگیرید ، ارزش استعفا دارد. ”نماینده ویکی هارتزلر به ژنرال مارک میلی گفت.
راد لمکی / استخر از طریق CNP

میلی به سناتورها گفت: “من می دانم ، من مطمئن هستم که رئیس جمهور ترامپ قصد حمله به چینی ها را نداشت و این مسئولیت مستقیم من است که این قصد را به مردم چین نشان دهم.” مدیر اجرایی از تماس او با لی مطلع بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *