نحوه ایجاد انگیزه برای کار

نحوه ایجاد انگیزه برای کار


چه مبتدی باشید و چه در طول روز سخت کار کرده باشید ، ممکن است در زمان ورزش با مواقعی روبرو شوید که انگیزه شما پایین است. وقتی می خواهید برنامه کاری خود را متعادل کنید ، با انگیزه و متعهد بودن ضروری است. اما وقتی بی انگیزه می شوید ، دلسرد نشوید ، تقریباً برای همه ما اتفاق می افتد ، اما اگر در بازی هستید ، بازگشت به داخل کامیون آسان است. اگر میزان انگیزه شما پایین است ، به خواندن ادامه دهید تا از روال عادی خود پیروی کنید!

در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما در ایجاد انگیزه برای ورزش کمک می کند:

تمرینات خود را زودتر از موعد مقرر به پایان برسانید

قبل از اینکه روز شما بیش از حد شلوغ شود و آبسه از شما شروع شود ، سعی کنید ورزش کنید. حتی اگر تمرین شما کوتاه مدت است ، شروع فعالیتهای شما مهم است ، اما نباید بعداً در روز بهانه بیاورید. همچنین نشان داده شده است که ورزش های اولیه شما را با گذر روزها پربارتر و پرانرژی تر می کند.

قبل و بعد عکس بگیرید

اگر در تلاش برای دستیابی به هدفی خاص هستید ، عکاسی انگیزه ای عالی برای مشاهده میزان پیشرفت شماست. اعلان ها را هفتگی ، هفتگی یا ماهانه روی تلفن خود تنظیم کنید تا بدانید چه زمانی باید عکس بگیرید. ایجاد مجموعه ای از تصاویر از کل بدن شما پیشرفت شما را به سمت دیگر نشان می دهد و به شما انگیزه می دهد تا به این هدف ادامه دهید.

ترانه

امروزه تقریباً هر آهنگی را با تلفن های هوشمند در اختیار داریم. موسیقی یک ابزار عالی برای سرگرم کننده تر شدن تمرینات شماست و با هزاران لیست پخش ورزش آنلاین ، به راحتی می توانید روی گزینه ای که انتخاب کرده اید کلیک کرده و تمرین خود را شروع کنید.

شرکای مسئول

به اشتراک گذاشتن سفرهای ورزشی خود با دیگران باعث ایجاد انگیزه در هر دوی شما می شود و شما را مسئول پایبند ماندن به روال ورزشی خود می کند. برای اطمینان از اینکه شما هم در محل کار هستید و هم خارج از کار ، یک بررسی هفتگی با شریک مسئول خود برنامه ریزی کنید. برنامه های زیادی برای استفاده وجود دارد که برای تعامل با شریک مسئول شما مفید هستند ، و برخی از آنها در طول تمرین در دسترس هستند.

عضویت در باشگاه بدنسازی دریافت کنید

داشتن یک عضو تناسب اندام به شما انگیزه می دهد تا ورزش کنید زیرا روی اهداف خود سرمایه گذاری می کنید. هنگام پرداخت هزینه عضو تمرین ، ماشینها ، کلاسها و گروههای زیادی وجود دارد ، بنابراین نیازی نیست نگران این باشید که آیا به تازگی کار خود را شروع کرده اید یا می خواهید یک تیم چالش برانگیزتر داشته باشید.

اگر بدنبال سالن بدنسازی هستید و چگونه می توانید انگیزه خود را حفظ کنید ، Fitness را با 10 دلار ببینید! بسته به موقعیت مکانی شما ، چندین طرح عضویت ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www. www.fitnessfor10.com ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *