نحوه تماشای بازی Steelers-Packers به ​​صورت زنده

نحوه تماشای بازی Steelers-Packers به ​​صورت زنده


زنده از Lambeau Field در گرین بی ، Packers میزبان Steelers در یک دیدار ضروری این هفته 4 است.

هفته 4 نبرد بین دو حق رای دادن تاریخی را ارائه می دهد. فولادی ها امروز با آرزوی پیروزی وارد بازی می شوند. پس از بردن اسکناس های بوفالو به مدت یک هفته ، بن روتلیسبرگر و شرکتش دو بازی پیاپی را به لاس وگاس ریدرز و سینسیناتی بنگالز باختند. از سوی دیگر ، پاکرها پس از یک هفته باخت انفجاری مقابل نیو اورلئان سنیتس ، دو پیروزی متوالی (مقابل دیترویت لاینز و سان فرانسیسکو 49ers) کسب کرده اند. در حالی که این یک بازی قطعی برای فولادی ها نخواهد بود ، شکست دادن AFC North پس از شروع فصل با رکورد 1-3 دشوار خواهد بود. آیا Packers می تواند برنده شود یا پیتسبورگ به 2-2 ارتقا می یابد؟

در اینجا نحوه تماشای آنلاین بازی Steelers vs.Packers به ​​صورت آنلاین وجود دارد.

بازی STACKER VS PACKERS از چه زمانی شروع شد؟

بازی Steelers / Packers امروز ساعت 4:25 بعد از ظهر به وقت ET در CBS و Paramount +شروع می شود.

اطلاعات جریان مستقیم STEELERS VS PACKERS:

اگر سیستم کابلی مناسبی دارید ، می توانید بازی های Steelers را به صورت زنده امروز در وب سایت CB CBS یا برنامه CBS تماشا کنید. همچنین می توانید با Paramount + فعال سازی زنده Steelers / Packers (بیشتر در زیر) را پیدا کنید. بازی NFL که در CBS نمایش خواهید داد بستگی به مکان شما دارد. نقشه پوشش کامل بازی های FOX و CBS را می توانید در 506sports.com پیدا کنید.

Paramount + برنامه های ممتاز (با قیمت 4.99 دلار در ماه یا 49.99 دلار در سال) و بسته های بدون آگهی برتر (9.99 دلار در ماه یا 99.99 دلار در سال) ارائه می دهد. در حالی که برنامه های اصلی شامل پخش مستقیم CBS محلی نمی شود ، برنامه های پخش NFL در CBS ، به این معنی که می توانید NFL را از طریق تمام برنامه های Paramount + پخش کنید. پارامونت + یک دوره آزمایشی رایگان و 25 درصد تخفیف دانشجویی به کاربران واجد شرایط ارائه می دهد.

ترجمه توضیحات را به انگلیسی (بریتانیا) ترجمه کنید HOW TO Watch the STEELERS VS PACKERS GAME LIVE FOR FREE WITHOUTT CABLE:

همچنین می توانید بازیهای Steelers زنده را امروز با اشتراکهای فعال در سرویسهای پخش ویدئویی CBS ، از جمله fuboTV ، Hulu + Live TV ، DIRECTV STREAM یا YouTube TV پخش کنید. FuboTV و YouTube TV آزمایش رایگان برای کاربران واجد شرایط ارائه می دهند.

یکی دیگر از گزینه های پخش مستقیم NFL ، Yahoo Sports است. بازی های زنده برای اولین بار و زنده از طریق Yahoo Sports و برنامه های NFL در دسترس هستند.

آرون راجرز توپ را پرتاب می کند
تصویر: گتی ایماژ

ترجمه توضیحات را به انگلیسی برگردانید HOW TO Watch the STEELERS / PACKERS GAME LIVE ON HULU:

مشترکین تلویزیون Hulu + (64.99 دلار در ماه) می توانند بازی های Steelers را از طریق Hulu CBS Live تماشا کنند. سرویس استریم نه تنها یک دوره آزمایشی هفت روزه رایگان ارائه می دهد ، بلکه برای مدت محدودی می توانید 10 دلار در ماه در سه ماه اول پس انداز کنید.

Steelers vs. پخش کننده ها به صورت زنده در Paramount + پخش می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *