نرخ قتل ملی در گزارش های FBI افزایش یافته و در ایالت نیویورک منعکس شده است

نرخ قتل ملی در گزارش های FBI افزایش یافته و در ایالت نیویورک منعکس شده است


سال گذشته ، میزان قتل در سراسر کشور بیشتر از سال گذشته بود و FBI روز دوشنبه اعلام کرد که علیرغم کاهش کلی جنایات خشونت آمیز.

تخمین زده می شود که 4901 نفر تا سال 2020 در سراسر کشور کشته شوند ، در حالی که این رقم در سال 2019 به 21،570 رسیده بود و انتظار می رود میزان قتل در ایالات متحده به 6.5 درصد در هر 100000 نفر برسد ، در حالی که این میزان 5.1 درصد بود.

در ایالت نیویورک ، این روند با مسیر رشد در سراسر کشور مطابقت دارد: این گزارش اشاره می کند که میزان قتل در سال 2020 4.2، است ، در حالی که در سال 2019 2.9، بود ، که هنوز زیر میانگین ملی است. اما داده های فعلی FBI کل داستان نیویورک را نشان نمی دهد.

فقط 15 ایالت اطلاعات جنایت خود را از طریق سیستم گزارش حوادث ملی (NIBRS) ، سیستم ثبت جرایم که اخیراً تصویب شده است ، ارسال می کنند و نیویورک یکی از آنها نیست. در حال حاضر ، نیویورک یکی از چندین ایالت است که مایل است در ارسال داده های NIBRS به گزارش FBI مشارکت داشته باشد ، که به معنی برآورد تعداد جنایات جدی در این کشور است. در حقیقت ، FBI تنها 22 مرگ را تا سال 2020 در ایالت نیویورک ثبت کرده است ، از طریق سازمان های اجرای قانون که “15 درصد از کل جمعیت را تشکیل می دهند”.

کریستوفر هرمان ، استادیار حقوق و علوم پلیسی در کالج دادرسی کیفری جان جی و تحلیلگر سابق جنایی در NYPD که بر تیراندازی و قتل در سراسر شهر تمرکز دارد ، می گوید در حالی که ممکن است در ارسال اطلاعات به FBI تأخیر ایجاد شود ، مشکل باقی می ماند

هرمان ، کارشناس نقشه برداری جرم و جنایت می گوید: “پردازش سیستم NIBRS بیشتر طول کشید ، اما سال بدی برای شهر نیویورک بود.” “NYPD ممکن است افتخار کند که کمی پایین تر است ، اما مقایسه آن با بدترین افزایش ثبت شده چندان منطقی نیست. مانند این است که” حداقل ما مثل سال گذشته بد نبودیم “، اما سال گذشته بدترین افزایش بود. یک دهه.”

آخرین گزارش CompStat NYPD تا کنون 348 قتل را تا سال 2021 ثبت کرده است ، در مقایسه با 357 مورد در مدت مشابه سال گذشته. این اداره 462 قتل را برای کل سال 2020 تا سال 2020 ثبت کرده است. در حالی که آخرین داده های NYPD نشان می دهد که میزان قتل در سال جاری 2.5 درصد کاهش یافته است ، اما تا کنون تقریبا 46 درصد از سال 2019 افزایش یافته است.

NYPD هنوز به درخواست اظهار نظر پاسخ نداده است ، اما اتحادیه ها و قانونگذاران محلی افزایش جنایت را ناشی از اعتراضات به عدالت اجتماعی و اصلاحات وثیقه دانسته اند.

این شکل با برخی از کومبان ها در این منطقه با واقعیتی متفاوت صحبت می کند. ایشا سکو ، م founderسس و مدیرعامل Street Corner Resources ، یک موسسه غیر انتفاعی که برای از بین بردن خشونت با اسلحه به هارلم متکی است ، می گوید در چند سال گذشته متوجه تغییرات قابل توجهی در جامعه شده است.

سکو گفت: “من حداقل دو موقعیت را می شناسم که در آن مردم سعی می کنند وضعیت را بدتر کنند و جان خود را از دست بدهند.” “من فکر نمی کنم ربطی به اصلاح بیمه داشته باشد ، اما Covid درگیر است. مردم احساس ناراحتی و ناامنی می کنند و ما افرادی را می بینیم که مطمئن نیستند هنگام بیرون رفتن از خانه چه انتظاری دارند.”

داده های شهر نشان می دهد که میزان قتل لس آنجلس ، فیلادلفیا ، هوستون و شیکاگو تا سال 2020 بیشتر از نیویورک است.

و در حالی که هرمان معتقد است میزان کلی جنایت در شهر نگران کننده است ، تحقیقات خود او نشان داده است که خشونت به دیگر نقاط شهر گسترش نیافته است. داده های تاریخی جمع آوری شده توسط شهر در مورد فعالیت های جنایتکارانه توسط شهرستان نشان می دهد که مناطق در هارلم ، برانکس ، جنوب بروکلین ، کویینز شمالی و استیتن آیلند قتل های فزاینده ای را از سال 2019 تا 2020 تجربه کرده اند.

“آنچه واقعاً اتفاق افتاد منطقه ای بود که بیشترین تعداد تیراندازی و قتل را در سال 2020 داشت.” هرمان گفت: مشکل این است که اوضاع بدتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *