نرلنس نوئل بازیکن نیکس بازی دوم را با مشکل زانو از دست داد

نرلنس نوئل بازیکن نیکس بازی دوم را با مشکل زانو از دست داد


واشنگتن – این مرکز Nerlens Noel است که در “پیش فصل” نیکس نشسته و فقط در حال استراحت است.

نوئل بازی سه شنبه مقابل پیسرز را به دلیل مصدومیت از ناحیه زانوی راست از دست داد. نوئل در بازی شنبه هفته گذشته نیکس با ویزاردز در بازی دوم خود به دلیل آسیب دیدگی زانوی راست دوباره صعود کرد.

پیش از بازی با ایندیانا ، تام تیبودو ، سرمربی تیم ملی گفت که نوئل بازی نمی کند زیرا می خواهد به جریکو سیمز ، مدافع میانی نزدیک تر باشد. مربی در مورد مشکل زانو اظهار نظر نکرد و توضیح داد که اعضای اصلی در هر چهار فصل قبلی استراحت خواهند کرد.

نیکس بدون میچل رابینسون مدافع میانی حضور دارد که در اواخر ماه مارس پای راست خود را شکست و شاید فصل گذشته اصلا بازی نکرده باشد. رابینسون در حین تیراندازی نیکس شنبه در دانشگاه جورج تاون در حال دویدن سریع – نه با سرعت کامل – دیده شد.

در همین حال ، جولیوس رندل به دلایل شخصی به واشنگتن سفر نکرد.

کلید ثبت رکورد 41-31 فصل گذشته این بود که نوئل از سلامت خوبی برخوردار بود پس از این که رابینسون از دو مصدومیت بزرگ رنج برد – شکستگی دست راست ، در بازی در واشنگتن ، سپس شکستگی پا ، مصدومیت در میلواکی. نوئل به عنوان مهار کننده تیراندازی فصل خوبی دارد.

نرلنس نوئل
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

انتظار می رود تاج گیبسون از مرکز در کنار جادوگران شروع به کار کند و نیکس به احتمال زیاد دوباره سیمز را خواهد دید ، پنجاه و هشتمین پیش نویس از تگزاس ، که فعالیت چشمگیر است. او دو کوچه را به طرف پیسرز پرتاب کرد.


پاتریک یوینگ ، اسطوره نیکس و سرمربی جورج تاون از تیراندازی دیدن کرد ، سپس به دادگاه رفت تا با هویاس خود برخورد کند.

اوینگ در مورد نیکس می گوید: “برای آنها آرزوی موفقیت می کنم.”


اوبی تاپین عملکرد فوق العاده ای در ترکیب اصلی تورنمنت تابستانی در ماه آگوست داشت و با ویزاردز در دور برگشت به آن نقش بازگشت. تاپین ، به عنوان یک خدمتکار ، اعتراف می کند که بازی کردن فقط 11 دقیقه در شب به عنوان پشتیبان راندل در فصل گذشته کار آسانی نبود. در فصل افتتاحیه ، Toppin تیز و سریع به نظر می رسید.

تاپین گفت: “احساس می کنم خیلی بهتر شده ام.” “من با همه این بچه ها تابستانی داغ داشتم ، زیرا با آنها آموزش دیده بودم. این تابستان احساس فوق العاده ای دارد. احساس می کنم به خاطر همین اعتماد به نفس من بالا رفته است. “

تاپین ، ساکن بروکلین ، قبل از اجرا سعی کرد با اوینگ ملاقات کند ، اما مجبور شد. او گفت که هنوز در تلاش است تا با یوینگ در خروجی صحبت کند ، که RJ Barret گفت ، “زمان زیادی پاتریک اوینگ”.

سر تاپین.

تاپین می گوید: “من به عنوان طرفدار نیکس بزرگ شدم.” “پدربزرگم بلیط تمام بازی های آنها را داشت. “خوب است که اکنون در جای او باشم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *