نزدیک شدن به خدا یکی از وظایف هنرمند است


به گزارش ایکنا محمود سالاری، معاون روابط عمومی در امور فنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: محمد الیاری فومینی معاون امور فنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. مدیرکل دفتر موسیقی و شاهزاده عباس ستایشگر، مدیرعامل انجمن موسیقی ایران در منزل خود با محسن ناور، نوازنده، پژوهشگر، مدرس و نویسنده موسیقی دیدار کردند.

محسن نافر در این نشست با اشاره به تعریف هنر به اهمیت توجه به آن برای رسیدن به کمال اشاره کرد و نقش هنرمندان را در جامعه مهم دانست و وظیفه هنرمند را خلق اثر دانست. که اثربخشی، تقرب به خدا و پیشرفت در سطح جامعه را به همراه دارد.

در این دیدار محمد یاری. مدیرکل دفتر موسیقی با اشاره به فعالیت استاد محسن ناور و جایگاه علمی ایشان، آمادگی این دفتر و انجمن موسیقی ایران را برای تعامل و انتشار آثار ایشان و همچنین برگزاری نشست های فکری با موضوعات تخصصی اعلام کرد. در عرصه موسیقی با حضور ایشان.

معاون هنری رئیس جمهور نیز در این دیدار اهمیت توجه به ذائقه موسیقایی مخاطبان برای تولید آثار باکیفیت و تاثیرگذار را بیان کرد و افزود: محسن یکی از سرمایه های فرهنگی و هنری کشور است و دارای آثار ارزشمند و ارزشمندی است. آثار ارزشمند تالیفاتی در عرصه موسیقی و با در نظر گرفتن جایگاه وی در موسیقی، می توان حرکت های هنری تاثیرگذاری در جهت اعتلای هر چه بیشتر موسیقی اصیل کشور ایجاد کرد.

پیام هنرمند اثربخشی، تقرب به خدا و پیشرفت در سطح جامعه است

محسن نفر متولد ۱۳۳۹ در تهران، آهنگساز، محقق، مدرس موسیقی، نوازنده آکورد و سه گانه و دارای مدرک درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. آهنگساز و نوازنده آکورد آلبوم های فاضل مستن، شمس الضحی، باغ ارغوان، یاد یار و فکر نو، یاس، ساقی، آبی، سردارجان است. او همچنین برای چندین فیلم موسیقی ساخته است.

انتهای پیام