نشت نفت SoCal حیات وحش را از بین می برد و احتمالاً ساحل را برای ماه ها می بندد

نشت نفت SoCal حیات وحش را از بین می برد و احتمالاً ساحل را برای ماه ها می بندد


نشت نفت خام در مقیاس بزرگ در سواحل جنوبی کالیفرنیا – که حدس زده می شود حداقل 126000 گالن داشته باشد – به سواحل هانت هانت رسیده و به حیات وحش محلی آسیب رسانده و احتمالا ماه ها ساحل زیادی را بسته است.

به گفته رئیس شرکت عامل ، خط لوله ، که تصور می شود منبع نشت است ، متوقف شده است ، در حالی که غواصان در محل به جستجوی علت دقیق نشت ادامه می دهند ، که تصور می شود یکی از بزرگترین نشت ها است. تاریخ جنوب کالیفرنیا

منبع نشت ، تخریب دکل الی ، در حدود پنج مایلی ساحل هانتینگتون بیچ بود. به گفته صاحبخانهبه

“من انتظار ندارم که بیشتر از این باشد. این ظرفیت خط لوله است. “مارتین ویلشر ، مدیر شرکت های بزرگ انرژی ، روز یکشنبه در یک کنفرانس خبری گفت. وی گفت که ده ها سکوی Amplify نزدیک نیز تعطیل شده است.

تیمی از اسکی بازان گارد ساحلی نیروی دریایی ایالات متحده در حال کار برای ایجاد سدی هستند که در منطقه ای معروف به قایق شناور است تا از گسترش مایل هایی که اولین بار دریانوردان روز شنبه مشاهده کردند از ورود به تالاب ها و اکوسیستم بولسا چیکا جلوگیری کند.

نشت نفت در ساحل هانتینگتون پس از نشت عظیم نفت در سواحل جنوبی کالیفرنیا در 3 اکتبر 2021.
عکس AP / Ringo HW Chiu

کیم کار ، شهردار ساحل هانتینگتون گفت: “ساحل معروف 6 مایلی Surf City USA می تواند هفته ها یا حتی ماه ها بسته شود زیرا شهر خاک را پاک می کند.

کار می گوید: نشت نفت یکی از بدترین شرایطی است که جامعه ما ده ها سال است با آن دست و پنجه نرم می کند.

این نشت همچنین باعث لغو آخرین روز نمایشگاه سالانه هوانوردی اقیانوس آرام شد ، که معمولاً هزاران نفر را به ساحل هانتینگتون ، شهری با 199000 نفر جمعیت ، در 30 مایلی جنوب مرکز شهر لس آنجلس می کشاند.

نظافتچیان روی نشت نفت در ساحل هانتینگتون کار می کنند.
نظافتچیان روی نشت نفت در ساحل هانتینگتون کار می کنند.
عکس توسط ماریو تاما / گتی ایماژ

لاشه های مرده ، بیشتر پرندگان و ماهی ها با نفت خام شسته شدند. کارشناسان محیط زیست بر این باورند که با هل دادن به این منطقه و آلودگی محیط تالاب ، وضعیت بدتر می شود.

“ما گزارش کرده ایم که دلفین ها روی رودخانه شنا کرده اند. آنها نمی توانند به سرعت از شر آن خلاص شوند. و اکنون به زمین رسیده است. ”دکتر شلی لوس ، مدیرعامل Heal the Bay ، به KTLA گفت. “این نشت سمی است. و بسیاری دیگر ، حیوانات خواهند مرد. و بیش از آنکه بتوانیم حساب کنیم ، زیرا در وسط دریا اتفاق می افتد. “

کار روز شنبه گفت: “ما با فدرال ، ایالت و شرکای خود کار می کنیم تا تاثیرات احتمالی یک فاجعه زیست محیطی را کاهش دهیم.”

علائم هشدار دهنده به مردم هشدار می دهد که در میان نشت نفت در ساحل هانتینگتون شنا نکنند.
علائم هشدار دهنده به مردم هشدار می دهد که در میان نشت نفت در ساحل هانتینگتون شنا نکنند.
عکس توسط ماریو تاما / گتی ایماژ
یک پرنده روی سد قرار است روغنهای مضر برای حیات وحش جمع آوری کند.
یک پرنده روی سد قرار است روغنهای مضر برای حیات وحش جمع آوری کند.
عکس توسط ماریو تاما / گتی ایماژ

بسیاری از حیات وحش در معرض خطر و تهدید در این منطقه زندگی می کنند – از جمله سمورهای بالدار پوشیده از برف که به بارش برف معروف هستند ، بدترین نهنگ های عصایی و یک شبه در کالیفرنیا ، و همچنین صنعت ماهیگیری و پرندگان مهاجر در پرواز اقیانوس آرام.

میوکو ساکاشیتا ، مدیر مرکز تنوع زیستی ، به AP گفت که چنین نشت نفتی می تواند اثرات طولانی مدت بر حیات وحش داشته باشد.

“نشت نفت فقط نشان می دهد که حفاری چقدر کثیف و خطرناک است و نفتی که به آب می افتد. او می گوید: “تمیز کردن آن غیرممکن بود بنابراین در ساحل ما به پایان رسید و مردم با آن تماس گرفتند و حیات وحش با آن تماس گرفت.” “این اثر طولانی مدت بر پرورش و تولید مثل حیوانات دارد. دیدن این مبادله گسترده نفتی ناراحت کننده است. “

با سیم های پستدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *