نقش رسانه‌ها در اجرای موفق طرح اصلاح نظام یارانه‌ها


معاون استاندار در جلسه شورای اطلاع‌رسانی گیلان بیان کرد:

حسین مصطفی پور معاون استاندار گیلان

به گزارش ایکنا از گیلان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان، حسین مصطفی‌پور،معاون استاندار و رئیس شورای اطلاع‌رسانی گیلان روز گذشته، ۲۰ اردیبهشت ماه در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان، هم‌صدایی همه گروه‌ها و سلایق برای ساماندهی ارز ترجیحی را مهم بیان کرد و افزود: لازم است برای اجرای دقیق‌تر و هدفمند این طرح، همه به دولت کمک کنند.

وی با اشاره به دشواری و اهمیت کار، ادامه داد: نیاز است متولیان اجرای این طرح، دقت زیادی داشته باشند و به درستی این کار اجرا شود و هدف دولت نیز همین امر است که با ساماندهی ارز ترجیحی، به معیشت و اقتصاد مردم کمک شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان افزود: کاری که دولت در خصوص مدیریت ارز ترجیحی و هدفمند‌کردن بهتر یارانه‌ها شروع کرده و در حال انجام است، پیش از این باید انجام می‌شد و شکی در این خصوص نیست که دولت سیزدهم، این بار سنگین را بر دوش کشیده است.

مصطفی‌پور اضافه کرد: از سوی دیگر همان‌طور که رهبر معظم انقلاب در بیانات خود تأکید کرده‌اند که باید به دولت کمک شود و بنابراین باید همگان در این خصوص احساس وظیفه کنند.

وی بیان کرد: ارز ۴۲۰۰ تومانی به صورت نامناسبی در جامعه توزیع می‌شد و به دلیل فساد و مشکلاتی که ایجاد کرده بود، استمرار آن ممکن نبود چراکه موجب ایجاد رانت و فساد شده بود.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی گیلان اظهار کرد: رسانه‌ها باید با اقناع افکار عمومی، دولت را در اجرای این کار حمایت و همراهی کنند و از سوی دیگر، دولت سیزدهم نیز همان‌طور که رئیس جمهوری بیان کرده برای اجرای هرچه بهتر این کار، از هر نقدی استقبال می‌کند که در این راستا، نقد سازنده در اجرای صحیح آن کمک خواهد کرد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر