نماز عید فطر فردا در مسجدالاقصی اقامه می‌شود


به گزارش ایکنا به نقل اجتناب کرده اند فلسطین الیوم، شیخ محمد حسین، مفتی کل قدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرزمین‌های فلسطینی شامگاه یکشنبه گفتن کرد کدام ممکن است همراه خود قطعی شدن رؤیت هلال در فلسطین، فردا دوشنبه اولین روز عید است.

شیخ حسین تایید کرد کدام ممکن است وقت نماز عید فطر در فلسطین ساعت ۶:۲۵ صبح {خواهد بود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مسجدالاقصی نماز عید فطر همراه خود حضور ده‌ها هزار نمازگزار اقامه احتمالاً وجود خواهد داشت.

این در حالی است کدام ممکن است همزمان همراه خود تحریک کردن ایام عید فطر فلسطینیان، رژیم صهیونیستی همراه خود متعهد شدن تدابیر امنیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار مالی بر فلسطینیان سعی دارد این روزهای عید هم بخش را بر آنها خوب تنبل.

بر ایده گفتن دارایی ها فلسطینی رژیم صهیونیستی اجتناب کرده اند عصر سه شنبه به همان اندازه صبح جمعه به رویداد عید استقلال (سالروز اشغال فلسطین) گذرگاه‌های غزه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرانه باختری را تعطیل می‌تنبل.

دارایی ها صهیونیستی گفتن کردند کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند برآورد اوضاع امنیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اصل مسئولان سیاسی، قرار بر این شده کدام ممکن است اجتناب کرده اند سه شنبه به همان اندازه جمعه محدودیت‌هایی سراسری در کرانه باختری به اجرا گذاشته شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز جمعه گذرگاه‌های این جهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوار غزه بازگشایی احتمالاً وجود خواهد داشت.

در یکپارچه ویدئویی اجتناب کرده اند تکبیر نمازگزاران در مصلای مسجد الاقصی در حین گفتن فرارسیدن عید سعید فطر در سرزمین‌های فلسطینی را تفسیر می‌کنید:

انتهای پیام

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر