نمایش کتاب های معروف ۹ کشور برای جبهه مقاومت در نمایشگاه ملی دفاع مقدس


عبدالرضا آزادی رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامیبه گزارش ایکنا از قم، عبدالرضا آزادی، رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم اختتامیه نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامی ، مقاومت و پایداری شب گذشته ۵ آبان ماه در مجتمع امام خمینی (ره) گلزار شهدایی برگزار شد. وی گفت: به همین مناسبت از تلاش های گروه های مختلف برای برگزاری نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس قدردانی می کنم.

وی ضمن قدردانی از حضور مؤسسات انتشاراتی در این نمایشگاه ملی ادامه داد: ناشران از نقاط مختلف کشور به قم آمدند و در این نمایشگاه حضور پرشوری داشتند.

رئیس ستاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه پاسداران و بسیج گفت: شاهد استقبال مثبت مردم شهیدپرور پرور استان قم از نمایشگاه سراسری کتاب بودیم. دفاع مقدس و این استقبال نشان دهنده سطح تحصیلات مردم قم است.

وی با اشاره به اینکه کتاب یکی از مهم ترین حوزه های هنری است، گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای اجلاسیه ملی شهدای استان قم فرمودند باید از ابزار هنر استفاده کرد. . برای رساندن پیام شهدا به نسل جوان.

آزادی به همخوانی نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس با هفته ملی کتابخوانی اشاره کرد و گفت: این انسجام مبارکی است که استقبال مردم از این نمایشگاه را افزایش داد.

وی به ارائه مشهورترین کتاب های منتشر شده در حوزه دفاع مقدس در این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: در این نمایشگاه آثار شگفت انگیزی از ۹ کشور جبهه مقاومت ارائه شد که مورد استقبال عموم و بازدیدکنندگان قرار گرفت. “

آزادی با اشاره به برگزاری برنامه های جنبی در نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس گفت: در این نشست ها کتاب های زیادی مورد نقد و بررسی قرار گرفت و کتاب هایی در حوزه دفاع مقدس رونمایی شد.

گفتنی است امروز ششم آبان ماه آخرین روز از فعالیت یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب دفاع مقدس در شهر مقدس قم است.

انتهای نامه