نهمین نمایشگاه محصولات حلال در مراکش


به گزارش ایگنا، اکثر اتاقک داران در مراکش نمایندگی های چرخ دنده غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیبایی هستند. این نمایندگی ها تمایل شخصی را مراقبت از این نمایشگاه برای حق ورود به بازارهای عظیم محصولات حلال به طور قابل توجهی در خاورمیانه ادعا کرده اند.

بازار محصولات برای ادغام کردن چرخ دنده غذایی، چرخ دنده تشکیل دهنده آنها را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده مرتبط (گوشت، غذاهای منجمد، غذای کودک، لبنیات، شیرینی جات…)، محصولات پزشکی، زیبایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهداشتی، بخش سبک، بخش پولی به طور قابل توجهی بازار بیمه، بانکداری در کنار همراه خود بخش گردشگری. بازار بی نظیر محصولات حلال در این کره خاکی است.

بازار شاهد افزایش تقاضا در مرحله جهانی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید درآمد حاصل اجتناب کرده اند خرید و فروش حلال کدام ممکن است به ۱.۶ میلیارد بلعیدن کننده شرکت ها حاضر می دهد، حدود ۵ تریلیون دلار تخمین زده تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعا ارزش آن را دارد بخش خرید و فروش چرخ دنده غذایی توسط خودم ۱.۱۷ تریلیون دلار است.

در محیط این نمایشگاه نشست‌های دوجانبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید چندجانبه نیز برگزار می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی‌های تولیدی می‌توانند همراه خود meting out‌کنندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید صادرکنندگان اصلی برای افزایش meting out را انتخاب کنید و انتخاب کنید صادرات کالاهای شخصی به بازارهای مختلف جهان‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانی مذاکره کنند.

به آگاه محمد الودودی، پدر مingسس این نمایشگاه اجتناب کرده اند زمان تحریک کردن به کار آن در سال ۲۰۱۲، اگرچه برخی اجتناب کرده اند نمایندگی کنندگان دسترس در بازار حلال در مراکش به مقیاس کافی شیک به تذکر نمی رسند را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد ترکیه را اصلی {در این} زمینه می دانند، با این حال هدف این نمایشگاه انجام کارهای خیر است. رسیدن.

به آگاه وی، در گذشته اجتناب کرده اند آغاز نمایشگاه تنها ۲ نمایندگی در مراکش در زمینه ساخت محصولات حلال ورزش می کردند، با این حال در این زمان بیش اجتناب کرده اند ۱۶۰ نمایندگی دارای کد حلال بر ایده استانداردهای بازار جهانی هستند.

انتهای پیام

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر