نواخته شدن زنگ نماز در مدارس کوگیلویی و بویراحمد


زنگ نماز

به گزارش ایکنا از کوگلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان، آیت الله سید نصیر حسینی نماینده فقیه در استان کوگلویه و بویراحمد دیروز ۲۱ مهرماه در آئین زنگ نماز. زنگ در استان وی با اشاره به اهمیت نماز و حجاب گفت: دین مبین اسلام بر نماز و حجاب استوار است و امروز دشمنان این مرز و بوم با حمله به این ستون های مستحکم می خواهند به اسلام آسیب برسانند که البته بی فایده و غیر ممکن است. .

وی خطاب به دانش آموزان افزود: اساس تربیت شما بر عبادت و بندگی ذات اقدس الهی است و باید در خط بندگی و مسیر تکامل در عبادت خدا تحصیل کنید.

نماینده فقیه در استان کوگیلوه و بویار احمد ادامه داد: حضور دانش آموزان در مساجد و تکایا در مدارس برای اقامه نماز و علاقه آنها به نماز در مدارس موجب پیشرفت علمی، فرهنگی و اقتصادی در جامعه می شود.

همانطور که حسنعلی عزتخه مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم معنوی گفت: مجموعه برنامه های آموزش و پرورش شامل جشن تکلیف، گفتمان های دینی، پیوند مسجد به خانه، مدرسه و نماز است. زنگ

وی با اشاره به نواخته شدن زنگ نماز در ۳۰۰۰ مدرسه در استان از دانش آموزان و معلمان خواست نسبت به برپایی نماز جماعت در مدارس توجه جدی داشته باشند.

انتهای پیام