نوجوانان باید تشویق شوند تا در محافل صالح شرکت کنند


حجت الاسلام احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی، نماینده فقیه در استان خرم آباد و امام جمعه خرم آباد امروز، نهم آبان ماه، به مناسبت هفته بسیج با بیان اینکه بسیج است. روح حماسی، فداکاری و ایثار ملتی مقید در زنجیر استبداد نظام شاهنشاهی. از هم پاشید

وی با بیان اینکه «بسیج» در هشت سال دفاع مقدس با علم، توانایی، تعهد و پاکی به اوج خود رسید و در همه سختی ها و سقوط ها در برابر دشمنان ایستادگی کرد، افزود: بسیج گزیده ای از رشادت های یک ملت در داخل است. در خارج از وطن، دولت کمربند امنیتی برای اتحاد و امنیت وطن در مقابل جنایتکاران، تجزیه طلبان، داعش و منافقین فراهم کرد.

امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه حفظ وحدت و امنیت ملت با طوایف و نژادهای مختلف در مقابل جنایتکارانی که سوابقشان سیاه است، بسیج از چنین جایگاهی برخوردار است، افزود: بسیج و بسیج مانند شهید بوردیگان، شهید کرمپور، شهید لطفی هستند. ، شهید شهید عبدالله خانیشقانی، شهید آرمان العوردی و شهید عجمیان در کوچه ها، خیابان ها و مرزها به شهادت رسیدند تا دختران و زنان این سرزمین در امان باشند و از چشم و دست و حمله داعش و مردان یقه سفید در امان باشند. فرهنگ غربی.

چرخی با اشاره به سخنان امام راهحل (رضی الله عنه) که فرمودند: غفلت از ارتش، بسیج و ارتش ۲۰ میلیونی یعنی افتادن و افتادن در دام دو ابرقدرت، ادامه داد: مقام معظم رهبری همچنین بسیج را دارای نیروهای متعهد می داند.» آنها در همه زمینه ها آگاه، ماهر و کارآمد هستند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه بسیجیان امروز در تمامی عرصه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، دفاعی و نظامی، خدمات رسانی و محرومیت زدایی حضور فعال دارند، گفت: از عموم مردم استان لرستان می خواهم بسیجیان را همراهی کنند. در برنامه های بسیج در طرح حلقه های صالحین که در پایگاه های بسیج تشکیل می شود شرکت کنند و فرزندان نوجوان خود را به حضور در پایگاه های بسیج و شرکت در حلقه های صالحین تشویق کنند.

انتهای نامه