نکاتی برای رسیدن به اهداف تناسب اندام تا سال 2021

نکاتی برای رسیدن به اهداف تناسب اندام تا سال 2021


تمرکز بر ورزش همیشه آسان نیست ، اما اگر می خواهید سالم باشید و در آینده احساس خوبی داشته باشید ، ارزشش را دارد. نکته مهم این است که راهی پیدا کنید که برای شما و شیوه زندگی شما مناسب باشد. در این مقاله وبلاگ ، ما شش نکته مختلف را مورد بحث قرار می دهیم که می تواند به شما انگیزه دهد تا به اهداف خود تا سال 2021 برسید!

1. پیشرفت خود را با یک ردیاب تمرین پیگیری کنید

می توانید از برنامه تلفن خود برای پیگیری میزان انرژی سوزانده شده خود استفاده کنید ، چند قدم پیاده روی کنید یا هر روز چند مایل پیاده روی کنید. برخی از مانیتورهای سلامتی شامل مانیتور ضربان قلب و مانیتور خواب هستند که برای ردیابی اندازه گیری های سلامتی عالی هستند. این ابزارها مشاهده پیشرفت را برای همیشه راحت تر می کنند تا به جای تسلیم شدن ، از پیشرفتی که انجام داده اید انگیزه بگیرید.

2. با تعیین اهداف واقع بینانه و یادآوری خود به ورزش عادت کنید

بهتر است اهداف واقع بینانه برای خود تعیین کنید – سعی نکنید از 0 دقیقه در روز کار کنید تا هر روز 60 دقیقه ورزش کنید. در عوض ، در طول روز اهداف کوچکی تعیین کنید که اهداف بزرگتر شما را افزایش دهد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید روزانه 20 دقیقه ورزش کنید ، هر ساعت یک یادآوری برای خود تنظیم کنید و در حین تماشای تلویزیون یا استراحت در محل کار ، چند تمرین سریع انجام دهید.

3. فعالیتی را پیدا کنید که از انجام آن لذت می برید ، بنابراین می توانید در دراز مدت به آن پایبند باشید

سعی کنید تمرینی را پیدا کنید که از آن لذت می برید – اعم از دویدن ، بلند کردن وزنه یا بوکس. اگر از این فعالیت لذت می برید ، به احتمال زیاد مدتی با آن خواهید ماند و به پیشرفت خود در سفر ورزشی خود ادامه می دهید.

اگر هیچ فعالیتی وجود ندارد که شما را خوشحال می کند (یا هیچ چیز سرگرم کننده ای وجود ندارد) ، سعی کنید انواع مختلف ورزش را کاوش کنید تا زمانی که چیزی گیر کرده را پیدا کنید!

4. به اندازه کافی بخوابید

کمبود خواب می تواند منجر به خواب آلودگی و کاهش انگیزه برای ورزش یا روزه شود. بنابراین ، حداقل هشت ساعت در شب بخوابید. این باعث افزایش انرژی شما می شود و انگیزه بیشتری برای ورزش در آن روز ایجاد می کند.

5. به کلاس ورزش گروهی بپیوندید

پیوستن به گروهی برای کار به شما کمک می کند تا انگیزه و مسئولیت پذیری خود را حفظ کنید. در اینجا راهی سرگرم کننده برای رسیدن به تناسب اندام با ترک خانه وجود دارد! اگر به دنبال مکانی برای تمرین در یک دوره تناسب اندام هستید ، با مراجعه به www ، Fitness را با 10 دلار بررسی کنید. www.fitnessfor10.com ما

گروه رسانه ای آلفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *