“نگاه” کیم کارداشیان به کانیه وست در “SNL”

"نگاه" کیم کارداشیان به کانیه وست در "SNL"


کانیه وست در ساحل و مرکز میزبانی کیم کارداشیان وست در “شنبه شب زنده” نشسته بود – و به گفته تماشاگران ، این دو “تمام شب” با هم دست تکان دادند و به هم خیره شدند.

شاهدان عینی می گویند: “در یک نقطه ، قبل از اینکه کورت اشتباه کند ، کیم در جهت او بوسید.

کانی 44 ساله ، کریس جنر و دوست پسرش کوری گمبل به همراه خلوئه کارداشیان و بهترین دوست کیم لا لا آنتونی در این گفتگو شرکت کردند.

کیم در هنگام افتتاح آهنگش به طلاق خود با کانیه پرداخت و ابتدا او را “بهترین تاریخ” نامید ، قبل از اینکه متوجه شود او “ثروتمندترین سیاه پوست آمریکا است ، یک نابغه با توانایی های خاص که چهار فرزند باورنکردنی به دنیا آورد. “

او گفت: “بنابراین وقتی من از او طلاق می گیرم ، باید بدانید که این امر به یک چیز مربوط می شود – شخصیت او.” می دانم که خنده دار به نظر می رسد ، اما مردم مدام به من می گویند که شوخی ها از حقیقت ناشی می شوند. و اگر سعی کنم با یک چیز زندگی کنم ، آن واقعی است. “

کیم کارداشیان در حین تمرین لباس “SNL” با کانیه وست مشاهده شد.
تصویر GC

قبل از اولین نمایش “SNL” کیم ، حزب ششم نشان داد که کانیه در مهمانی میزبانش به بنیانگذار SKIMS کمک کرده است.

این زوج اخیراً با گذراندن زمان بیشتر با هم ، تبادل کار و غذا خوردن با هم در لس آنجلس شایعاتی را برانگیخت ، قبل از آنکه این دو به نیویورک پرواز کنند تا در شبکه NBC برنامه اجرا کنند.

پس از نمایش شنبه ، کیم – شیک در لباس صورتی و پیراهن صورتی روشن – حریم خصوصی را تحت فشار قرار داد در نقطه SoHo Zero Bond. کریس ، Khloe ، Jonathan “Foodgod” Cheban ، Scott Disick ، ​​Gayle King و بیشتر به او ملحق شدند.

سایر شرکت کنندگان شامل بازیگران و خدمه “SNL” مانند لورن مایکلز و امی شومر بودند که مهمان برنامه بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *