نیاز به پرداختن به مسائل جاری در نگارش پایان نامه


مهدی عاشورنیا، معاون آموزشی و پژوهشی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی گیلانمهدی عاشورنیا، معاون آموزشی و پژوهشی مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی استان گیلان در گفت وگو با ایکنا از گیلان، با بیان اینکه در دانشگاه های نسل جدید ارزش هر مأموریتی به لحاظ کاربرد آن در کار است، اظهار کرد: در دانشگاه های نسل جدید، ارزش هر ماموریتی در کار است. بازار از نظر تقاضا. صاحب حقوقی پایان نامه این است که علاوه بر انتخاب موضوعات مدرن، بتواند بر کارهای تجربی انجام شده تسلط داشته باشد و جنبه های کاربردی و کاربردی آن را توضیح دهد.

عاشوریا پیام را مهمترین شاخص تحصیلات تکمیلی و هویت علمی دانشجو دانست و گفت: اگر پیام در قالب و محتوای مناسب باشد می تواند در شکل گیری آینده شغلی و جامعه تاثیر بسزایی داشته باشد. دانش از ارکان و معیارهای مهم آن می توان به انتخاب موضوع مدرن و متناسب با نیاز جامعه، تسلط بر روش های مطالعه و اجرا و نتایج حاصل از آن توسط مجری اشاره کرد. علاوه بر این موارد فوق در هنگام انتخاب کارمندان مورد توجه صاحبان صنایع قرار خواهد گرفت.


بیشتر بخوانید:


بهره مندی از تجارب موفق سایر جوامع در کنار ارزش ها، که به عنوان داور در مرحله منطقه ای ششمین دوره مسابقات سراسری پایان نامه سه دقیقه ای که اردیبهشت ماه سال جاری در گیلان برگزار شد، حضور داشت. جامعه نقش خود را در ارتقای ایفای بهینه این نقش ایفا کند.

معاون آموزشی و پژوهشی مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی استان گیلان ادامه داد: در این راستا قوی‌ترین ارتباط این مؤسسه با دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برگزاری رویدادهایی شبیه به پایان‌نامه سه دقیقه‌ای است. ارتقای کیفیت دانشگاه ها در جامعه.»

وی افزود: با توجه به اینکه این دوره اولین تجربه برگزاری مسابقات در استان گیلان بود، از نظر کمی و کیفی پیام های درگیر و همچنین تنوع موضوعی پایان نامه ها قابل قبول بود. از نظر فرمت رویداد، بر اساس نظرات و نظرسنجی های شرکت کنندگان و داوران، مسابقات از کیفیت خوبی برخوردار بود و در صورت تقویت حامیان مالی و مشارکت دانشگاه ها و سایر نهادها، شاهد افزایش تبلیغات و پوشش خبری رویداد خواهیم بود.

انتهای پیام