هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه فرهنگیان ۳۲ استانداری در مشهد مقدس برگزار شد.


هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان 32 استانداری در مشهد مقدس برگزار شد.به اعتقاد ما از خراسان رضوی و به نقل از قرآن، اداره عترت و اقامه نماز خراسان رضوی، غلامرضا محبوب فر، رئیس اداره قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش در حاشیه این مسابقات اظهار داشت: : مدیریت کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در دو بخش حضوری و غیر حضوری در حوزه های ترتیل، تحقیق قرآن کریم، حفظ ۱۰ جزء، حفظ عمومی و غیر حضوری انجام شد. رویکرد ال. بلاغت و روش تدریس.

وی گفت: در حال حاضر مرحله مقدماتی ۱۰ دوره مسابقات حفظ و حفظ کل قرآن کریم به صورت اینترنتی و با استفاده از فضای مجازی شبکه شاد در دو بخش خواهران و برادران با حضور متسابقین ۳۲ برگزار شد. استان ها.”

و رئیس اداره قرآن و اخلاق وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: در سایر حوزه ها آثار شرکت کنندگان از طریق فضای مجازی دریافت می شود و برگزیدگان پس از داوری وارد مسابقات نهایی می شوند که توسط خودشان در سال جاری برگزار می شود. هفته اول تیرماه سال جاری.»

محبوب فر گفت: حضور داوران برتر کشوری، امکانات و تجهیزات مناسب و تلاش همکاران محترم اداره کل قرآن، عترت و اقامه نماز خراسان رضوی موجب شده تا این مسابقات در سطح بسیار خوبی برگزار شود. سطح فنی خوب که جای تشکر و سپاس فراوان از زحمات این عزیزان را دارد.

وی ابراز امیدواری کرد و گفت: امیدواریم حضور پرشور همکاران در این مسابقات زمینه ای برای ارتقای سطح علمی همکاران و جذب بیشترین تعداد ممکن طلاب در زمینه فعالیت های قرآن، آیات و نماز باشد. “

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر