هفته مد – کات غذای واقعی می خورد


هفته مد است! (LOL) این یک لباس جدید برای پاییز است!

هفته مد برای پاییز

تأثیرگذار توس !!

هفته مد

هفته مد است!

(آیا طعنه من را شنیدی!)

در واقع ، من اصلا خرید لباس را دوست ندارم. من لباسهای معمولی دوست دارم که می تواند بنشیند این روزها لباس پوشیدن از سر تا پا بیشتر یک کار سخت است تا سرگرم کننده. همچنین ، من 2 سال باردار و پس از زایمان و 2 سال همه گیر هستم – به لباس جدید زیاد احتیاج ندارم!

اما وقتی فصل ها تغییر می کنند احساس می کنم چیزهای جدیدی کشف می کنم. و از آنجا که من اخیراً بیرون از خانه هستم ، نیو احساس خوبی دارد!

بعدازظهر یکشنبه خودم را بیرون آوردم و با چند لباس نو به خانه آمدم. و من دستور Stitch Fix را که یک برنده بزرگ است ، ثابت کردم! این چیزی است که من دارم

جدید از “فروشگاه بزرگ”

بنابراین بهترین “مرکز خرید” در اینجا مرکز خرید Barracks Road است. تنها مرکز خرید کلاسیک ما در حال بسته شدن است. Barracks Road برخی از فروشگاه های مورد علاقه من را دارد: Outdoor Provisions ، LOFT ، Athleta و Madewell ، بنابراین من برگشتم. LOFT 40 off تخفیف فروش!

کت خز؟

من در نهایت چیزی در Outdoor Provisions خرید نکردم ، اما این کت پاتاگونیا به من انواع آرامش را می داد !! این نرم ترین خز تاریخ است!

کت خز پاتاگونیا

لباس شب لفت

من سالهاست صحنه PJ واقعی ندارم. اگر کالاهایی را که هنگام تولد فرزندم خریداری نکرده اید ، بیشتر حساب نکنید. اینها توجه مرا جلب کردند و نرم ترین آنها بودند. من عاشق پوشیدنش هستم !! حالا من بیشتر می خواهم – چه کسی دریاچه پیژامه را دوست دارد؟ من نرم ترینم!

لباس شب لفت

ژاکت لو و خاکستری

همه چیز را دوست داشته باش Lou & Grey. این ژاکت پارچه ای است. Signaturesoft بسیار صاف و البته من مجبور بودم رنگ مشکی داشته باشم.

ژاکت Lou & Gray | هفته مد

شلوار جین مامان

آن را در شمع خریداری شده قرار دهید. سالها طول کشید تا شلوار جین لاغر بخرم. و حالا دیگر نمی توانم به پاهای راست برگردم. شاید به این دلیل است که این جفت چاپلوس نیست و رنگ آن اشتباه است (شستشوی تیره FTW) .همچنین: محصولات با ارتفاع 5’2 اینچ غیرممکن است! من وقت ندارم به Madewell بروم ، اما شاید دفعه بعد بروم!

شلوار جین مناسب برای مادر

تونیک دنج

کتم را دوست داشته باش و رنگ این هودی زیبا است. (به طرز تکان دهنده ای ، من سیاه پوست نیستم!) تا پاییز امسال در آن زندگی می کنم.همچنین: اگر بتوانم نوع پوشاکی را انتخاب کنم که هر روز تا آخر عمر بپوشم. من شلوارک + تاپ بالا + پیراهن آستین بلند در بالا خواهم بود. این ترکیب مورد علاقه من در تمام دوران است!

مال شما چی میشه ؟؟ تنظیم؟ ساق پوش؟ شلوار جین؟

سویت شرت

خوانندگان وبلاگ!

در حین چک کردن ، توسط خواننده KERF Ingrid متوقف شدم! البته باید سلفی بگیریم 🙂 ماسک های Athleta بهترین هستند!

دوست خواننده وبلاگ

ورزشکار

من یک سطل Vital Essence در آب بالا پوشیده بودم و وقتی یک سال پیش یا بیشتر فروختند بسیار ناراحت شدم ، اما اکنون با Vital Essence 2.0 و آن را به رنگ مشکی خریدم !! من همچنین شورت Mesh Racer Run را برای فوتبال برداشتم. من دوست دارم که یک محفظه مربع تلفن همراه وجود دارد که می تواند یک تلفن را در آن قرار دهد.

جدید از Stitch Fix

من از سال 2014 با Stitch Fix خرید می کنم؟ قبل از؟ خرید بدن من آسان نیست. (آنهایی که من از قفسه بیرون آوردم هرگز مناسب نبودند.) اما استیلیست های Stitch Fix درست فهمیدند. یا شاید مارک های معمولی آنها – 41 Hawthorn و Market & Spruce – برای من ساخته شده است! بسیاری از قطعات من آن دو مارک هستند. وقتی به یک قطعه بی نظیر نیاز دارم رفع مشکل همان جایی است که من چرخیدم! 25 دلار تخفیف برای ویرایش اینجا دریافت کنید!

من یک بازنگری برنامه ریزی کردم و نوشتم که من یک پیراهن و لباس می خواهم. (که فکر می کنم Stitch Fix برای من بهترین است) پنج قطعه باقی مانده است !!

لباس ماکسی بافتنی Loveappella Torri

من اغلب لباس های بلند نمی پوشم. چون فکر می کنم لباس های کوتاهتر با قد من بهتر به نظر می رسند. اما من برای پاییز یک لباس بلند درخواست کردم و آن را دوست داشتم! زیبا ، اما پر سر و صدا نیست به علاوه بسیار راحت است.

Loveappella Torri لباس ماکسی بافتنی | هفته مد

لباس Loveappella Maxi

ژاکت پنبه ای مارکت و صنوبر روآن

شما من را می شناسید – من شلوارهای خنثی و تاپ های بلند معمولی را دوست دارم. این لباس برای پاییز بسیار مناسب است ، به ویژه اگر لباس های زیبا پوشیده اید.

Market & Textured Cotton Cotton Spruce Rowan | هفته مد

لباس زنانه آستین 41 زالزالک سلیا

من در واقع این لباس را در گلهای بنفش دارم. (در این پست ببینید) و اگر مجموعه ای وجود دارد که همه جعبه ها را تیک می زند ، این همان است. من عاشق این هستم که این الگو چقدر متفاوت است. اما همه ویژگی های بنفش را دارد که من دوست دارم. بنابراین تصمیم گرفت که نگه دارد

41 لباس زالزالک سلیا آستین جزئیات | هفته مد

Market & Spruce Jaylah یقه شکاف بالا

گلهای بنفش برای پاییز جاری می شوند فکر می کردم این یک گزینه عالی برای یک تفریح ​​گاه به گاه ساعتی با دوستان است.

Market & Spruce Jaylah یقه اسپلیت یقه | هفته مد

همچنین: فریاد بزنید Athleta Sculptek Jeans ، بهترین شلوار جین!

شلوار جین Athleta Sculptek

لباس تاب Lilly Pulitzer Kristen

من در مورد آن در حصار هستم من سبک و راحتی را دوست دارم. یک صلیب پشتی واقعاً زیبا نیز وجود دارد. من مطمئن نیستم که مجموعه تاب چیست؟ بیشترین قابل ستایش است ، اما به دلیل تخفیف 25 درصدی روی همه خریدها ، نگهداری از آن رایگان است – من این کار را کردم!

لباس چرخشی لیلی پولیتزر کریستن | هفته مد

مد حیوانات

Rockin ‘جعبه مقابله جدید برای تولدش!

پسر بچه ماهیگیری

صید جدید

پدر ماهی می گیرد

بز همسایه دوست ما!

بز همسایه دوست

توس درختان را لباس می کند!

توس با حیوانات شکم پر

ژست های هفته مد –

ژست هایی برای هفته مد

ژست هایی برای هفته مد

یکی از قدیمی ترین قطعات!

حدس بزنید چه کسی این کت را در سال 1985 پوشیده است!

کاپشن نوزاد مادر

مو !! این نام هنوز در پشت <3 است

پیراهن قدیمی

شما هرگز بدون لبخند کامل لباس نپوشیده اید!

شما هرگز بدون لبخند کامل لباس نپوشیده اید!

خرید پستدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *