واقعی شو جو! دموکرات ها اجازه دادند شیکاگو به نابودی برسد

واقعی شو جو!  دموکرات ها اجازه دادند شیکاگو به نابودی برسد


در دومین سفر خود به این شهر در روز پنجشنبه ، تعدادی از دستیاران هوشمند باید در گوش رئیس جمهور بایدن نجوا می کردند که واقعاً چه چیزی شیکاگو و ایلینوی را کشته است:

کووید نیست جو.

خشونت آمیز است ، احمقانه است.

امسال بیش از 600 نفر کشته شده اند و هزاران نفر دیگر در این شهر کشته شده اند ، در یکی از شهرهای فاسدترین کشور که بیشترین آسیب را دیده است.

دموکرات ها برای چندین دهه راه را برای جهنم هموار کرده اند. مدارس دولتی نمی توانند اقلیتی باشند که بیشترین کمک را نیاز دارند ، اما مدارس دولتی اتحادیه معلمان را که رای می آورند تقویت می کنند. صدها هزار سیاهپوست به محل امن رفته اند و مدارس بهتر و افراد مختلف از هر قشری به آنها پیوسته اند. آنها با پای خود رای می دهند.

سیستم عدالت کیفری از بین رفت ، فقرا تا حد زیادی قربانی جنایت شیکاگو شدند ، اما در حال حاضر حتی شهرها به مناطق جنگی تبدیل شده اند و هیچ محله ای امن نیست. مردم در محله ها ، خانه ها و گردشگران مرفه می ترسند شب ها در خیابان قدم بزنند یا رانندگی کنند ، در غیر این صورت مورد سرقت قرار خواهند گرفت و امسال در بزرگراه شیکاگو حدود 185 نفر تیرباران شدند.

آمریکا را همه می توان دید.

و آیا پرزیدنت بایدن به شیکاگو آمد تا دستان خود را در برابر بیماری COVID خود بکوبد؟

یکبار در زندگی به حقیقت پی ببر ، جو. به شیکاگو نگاه کنید.

آقای رئیس جمهور ، مقداری “خشونت آمیز است ، احمقانه” روی مخروط بستنی خود بپاشید ، و من از سیاست خشونت در شیکاگو برای شما خواهم گفت.

کیم فاکس ، وکیل دموکرات و شهرستان کوک ، دادستانی که توسط جورج سوروس انجام شده است ، لوری لایتفوت ، دموکرات و شهردار شیکاگو را دروغگو می خواند. چرا؟

رئیس جمهور جو بایدن به رسمیت نمی شناسد که دستانش در خیابان های شیکاگو خون دارد.
عکس AP / سوزان والش

چرا که لایت فوت جرات داشت با فاکس که او را احمقانه به خاطر انتخاب مجدد مورد تمسخر قرار داده بود ، تماس نگیرد و شکایات خود را در مورد تیراندازی های خطرناک خیابانی ، از جمله ضبط ویدئو ، با پلیس به عنوان شاهد اعلام نکند.

حتی سناتور دیک دوربین ، رئیس قوه قضائیه سنا ، گفت که او تقریباً قربانی شده است و گفت که عصر روز بعد ، پس از خروج از یک رستوران ، او و همسرش در درگیری با یک گروه اولی در DuSable Lake Shore Drive کشته شدند. به

دوربین گفت: “من صدای بلندی شنیدم.” “من نمی دانم چیست ، اما راننده گفت:” این صدای تیراندازی بود. “این ماشین در کنار ما شد و راننده از پنجره بیرون پرید و به هوا شلیک کرد. او می توانست به راحتی به سمت ما شلیک کند.”


چه اتفاقی برای شیکاگو افتاد؟ در اینجا آنچه اتفاق افتاده است:

دموکرات ها ظهور کرده اند.

شورش های جورج فلوید رخ داد. دموکرات ها می خواهند رای دهندگان خود بر آشفتگی سال 2020 غلبه کنند و به خواسته خود برسند. لایت فوت و دیگر شهرداران سیاه پوست لیبرال در سراسر کشور در کنار دولت خود ایستادند و حاکمیت قانون در شهرهای آنها توسط BLM و دیگر عناصر سخت کوش ژاکوبین که اکنون بر حزب دموکرات حکومت می کردند ، از بین رفت و بایدن خالی و نامش فاش نشد. سر تکان دادن

دموکرات ها اجازه دادند اعتراضات فلوید باعث هرج و مرج شود. Lightfoot و Gov. JB Pritzker ، Maximus Commodious از دولت خودمان ، در ابتدا گارد ملی را در شهر نمی خواست. آنها نگران نگرش هستند ، آنها می خواهند جناح چپ خوب و عصبانی باشد و دونالد ترامپ از کاخ سفید خارج شود. شیکاگو هرگز بهبود نیافت.

پلیس توسط شیاطین تسخیر شد ، مورد حمله قرار گرفت و به شدت زخمی شد. جنایات غیرقانونی در شهرهای آمریکا رو به افزایش است. و برخلاف شورش های 6 ژانویه ، بیشتر شورش های شیکاگو و دیگر مراکز دموکراتیک حذف شد. شورشگران BLM به جرم تروریسم محکوم نشدند و تحت تعقیب قرار گرفتند. در عوض ، یک توافق وجود دارد:

خواهران بروتون ، اوبری (سمت چپ) ، 6 ساله و سرنیتی ، 7 ساله ، در 15 آگوست 2021 در یک ماشین در ضلع شمال غربی شیکاگو مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.
خواهران بزرگتر بروتون ، اوبری (سمت چپ) ، 6 ساله و سرنیتی ، 7 ساله ، در 15 آگوست 2021 در جنوب غربی شیکاگو در یک اتومبیل مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. سرنیتی سرانجام بر اثر جراحات وارده در حالی که اوبری از ناحیه ریه آسیب دید.
فیس بوک

این قرارداد با دموکرات ها برای خرید چپ با 3.5 تریلیون دلار در بایدن / پلوسی (یا واقعاً 6 تریلیون دلار است؟) – تخیل نئو مارکسیستی است که در حال حاضر در واشنگتن در حال شکست است.

وام های فدرال به شهر وارد شدند و (جای تعجب نیست) آنها از آن بدون کنترل ساختاری بر حقوق بازنشستگان بخش دولتی و سایر جنبه های دولت که رأی گیری را تحت فشار قرار داد ، استفاده کردند و زندگی مودیان مالیاتی را بهم ریخت. و از طریق همه اینها ، سیستم عدالت کیفری شکست خورد.

فاکس با مجله سمت چپ خود خوب رفتار کرد. او پرونده های قتل بیشتری نسبت به پیشینیان خود حذف کرد و سوروس دریافت کرد.

Foxx همچنین تعقیب قاچاقچیان را متوقف کرد و در نتیجه ، گروه ها فروشگاه های گران قیمت را غارت کردند و این تصور عمومی را به وجود آورد که شهر تسلیم بی عدالتی شده است.

و درست روز بعد ، دقایقی بعد از اینکه لایتفوت شهردار و رئیس پلیس او ، دیوید براون ، در رویداد ضد جنایت عکس گرفتند و به ساکنان گفتند که می توانند خشونت را کنترل کنند ، گروه دیگری در محل تبلیغات به سمت آنها شلیک کردند. تصاویر.

و سپس یک تیراندازی دیگر رخ داد ، هنگامی که پنج مظنون در نبرد خیابانی – یک گروه در غرب – همانطور که در فیلم مشاهده می شود – در اختیار دادستان Foxx قرار گرفتند و گفتند شواهد کافی وجود ندارد.

دلیل آن این است که این دو به عنوان “مبارزین متقابل” به تصویر کشیده شدند ، خطی از دلایل ساده ای که فاکس در گذشته از آن استفاده می کرد.

من وقتی از اتهامی علیه دو ماشین زنانه در بزرگراه دان رایان استفاده نمی کردم ، از همان احمقانه استفاده کردم. قربانی آنها دنیز ام هوگل ، معلم بازنشسته آموزش و پرورش بازنشسته 67 ساله ، مادربزرگ حومه جنوب غربی بود که هنگام بازگشت از بازی وایت ساکس در خانه به گلوله خمپاره کشته شد.

سناتور می گوید اگر یک سناتور مورد اصابت گلوله قرار گیرد ، آیا فاکس نمی پذیرد و سواره نظام خواهد بود؟ خونریزی نکنید.


فاکس و پلیس بر سر چندین مورد درگیر شده اند که در آن بازرسان می گویند شواهدی تهیه کرده اند و فاکس این اتهامات را رد کرده است. نمونه اخیر در بین بسیاری ، ترور سرنیتی بروتون هفت ساله در 15 اوت بود. او و خواهرش ، اوبری ، در حالی که در عقب ماشین والدین خود نشسته بودند در جنوب غربی شهر مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. دختران کوچک در آغوش گرفته می شوند.

کارآگاهان به دنبال این اتهامات هستند. گفته می شود که آنها تلفن مظنون را در محل قرار داده اند. فاکس این اتهامات را رد کرده است. رئیس اطلاعاتی عصبانی سعی کرد دادستان ها را جلب کند و با ورود شهرداری به Foxx موفق نشد.

کیم فاکس ، وکیل شهرستان کوک در دادگاه کیفری لیتون در شیکاگو صحبت کرد.
کیم فاکس ، وکیل شهرستان کوک بدون جرم جرج سوروس کمک می کند.
SplashNews.com

به همین ترتیب ، یک باند خیابانی در شیکاگو حک شد ، خون در خیابان ها ، ناآرامی و هرج و مرج ، تا سرانجام ، در این هفته ، Lightfoot فوران کرد.

لایتفوت گفت: “البته گیج کننده است ، اما ما وکلای ایالت خود را تشویق می کنیم که به طور خصوصی درگیر شوند ، به شواهد نگاه کنید.” وی افزود: “من معتقدم دست کم یک اتهام علیه شخصی که اقدام به تیراندازی کرده است وجود دارد. ما نمی توانیم در دنیایی غیرمسئولانه زندگی کنیم. “

اما ما در دنیایی غیرمسئولانه زندگی می کنیم. ایلینوی نامیده می شود. Foxx Lightfoot را دروغگو خواند و گفت برخی از اظهارات Lightfoot در مورد پرونده West Side “فقط درست نیست”.

فاکس گفت: “من صادقانه برای آنچه دیروز اتفاق افتاده است ، به ویژه شهردار ، به عنوان یک دادستان سابق ، می دانم که آنچه دیروز انجام داد مناسب نیست.”

آن چیز غنی از فاکس ناشی می شود ، که نقش پر ستاره خود را در نارضایتی جوسی اسمولت و بسیاری از نقش های دیگر را که او بازی می کند ، فراموش کرد ، درست مانند نقشی که او بازی کرد ، صرف نظر از مهاجم در ترور راننده ون شیکاگو.

قاتل آنیس تونگکار بود. او در سپتامبر 2018 بر اثر جراحت شدید سر جان خود را از دست داد. او مانند اسمولت مشهور نیست. او در سیاست و هالیوود دوستان قابل توجهی ندارد. او کامالا هریس را نمی شناسد.

تونگکار راننده ای سخت کوش ، مهاجر پاکستانی ، آمریکایی افتخار آمیز ، مردی تابع قانون ، پدر است. تونگکار هنگام خروج از رویارویی با راننده Uber رانندگی کرد ، این پرواز توسط مربی هنرهای رزمی انجام شد.

ویدئویی از راننده Uber ، Fangqi Lu ، در حال ارسال ضربه وجود داشت. شاهدان وجود دارد. لو چند هفته پیش متهم به سوء استفاده از دیگران شد. لو گواهینامه رانندگی معتبر ندارد. کارآگاهان می ترسند اگر لو متهم و بازداشت نشود به چین بازگردد.

رئیس جمهور جو بایدن ، فرماندار ایلینوی ، جی بی پریتزکر (سمت چپ) با شهردار شیکاگو ، لوری لایت فوت ، در فرودگاه بین المللی اوهار در شیکاگو در 7 اکتبر 2021 استقبال می کند.
رئیس جمهور جو بایدن ، فرماندار ایلینوی ، JB Pritzker (سمت چپ) با شهردار شیکاگو ، لوری لایتفوت ، در فرودگاه بین المللی O’Hare در شیکاگو در 7 اکتبر 2021 در حال استقبال است.
عکس AP / سوزان والش

اتهامی به او وارد نشد. او غایب بود ، احتمالاً به چین برمی گشت. فکر نمی کنم تونگکار با فاکس حساب کنه. او مثل اسمولت ستاره ای نیست.

در اینجا هیچ جمهوری خواهی وجود ندارد که فاکس یا مدافع او ، تونی پرک وینکل ، رهبر دموکرات ها را به چالش بکشد. این یک شهر دموکراتیک در جمهوری دموکراتیک کنگو است که دارای یک حزب بزرگ دموکراتیک در تپه است. بسیاری برای رأی دادن به آنها از بین رفته اند.

با مجوز John Kass News ویرایش شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *