واکنش بازیکن مغضوب مجیدی به قهرمانی استقلال +تصویر – سایت خبری تحلیلی افق


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بابک مرادی یکی از بازیکنانی است که در نقل و انتقالات زمستانی از استقلال جدا شد و برای ادامه فصل، تیم هوادار را انتخاب کرد. مرادی در تابستان ۹۹ از ماشین سازی به جمع شاگردان محمود فکری اضافه شد اما در زمان حضور فرهاد مجیدی، چندان به کار گرفته نشد.

مرادی که ویدیوهایی از زمان حضور در استادیوم و تماشای بازی های استقلال از او منتشر شده بود، به یکی از بازیکنان متعصب تیمش تبدیل شده بود اما ترافیک در خط میانی آبی ها باعث شد تا این بازیکن از جمع شاگردان مجیدی جدا شده و راهی تیم هوادار شود.

پس از قطعی شدن قهرمانی استقلال، مرادی نیز تصویری از خودش در زمان حضور در جمع آبی پوشان را منتشر کرد و نوشت: قهرمانی تیممون مبارک. (در) این عکس توی بدترین حالت روحی بودم (ولی) الان که اینو میذارم، (در) بهترین حالت روحیم. خدایا فقط شکرت.تصویری که مرادی از خودش منتشر کرده، مربوط به دیدار فینال جام حذفی است که استقلال برابر فولاد تن به شکست داد و جام قهرمانی به شاگردان نکونام رسید. حالا مرادی که در عضویت تیم هوادار قرار دارد، قهرمانی تیم سابقش را تبریک گفت تا اینگونه علاقه و تعصبش به استقلال را نشان دهد.

 

 

واکنش بازیکن مغضوب مجیدی به قهرمانی استقلال/عکس

 

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر