واکنش علی کریمی به شایعه مهاجرتش + عکس او


علی کریمی او یک فوتبالیست مطرح ایرانی است که از او به عنوان جادوگر یاد شده است. علی کریمی وی در واکنش به خبر مهاجرت خود این مطلب پرمعنا را منتشر کرد. به طور طبیعی علی کریمی خبر هجرتش را تکذیب نکرد و آشکارا اعتراف نکرد.

واکنش علی کریمی به شایعه مهاجرت + عکس او

بیوگرافی علی کریمی

علی کریمی او سومین فرزند خانواده کریمی اصالتاً لاهیجانی است. پدرش ولی الله کریمی در جوانی در استان گیلان فوتبالیست، مادرش خانه دار و دارای سه برادر و یک خواهر است. فرشید برادر بزرگترش نیز مانند او به فوتبال روی آورد و مدتی با آن بازی کرد.

مادر علی کریمی ابتدا دوست داشت که او دکتر یا مهندس شود، اما او معتقد است بازی او باعث خوشحالی مردم ایران و خدمت به کشور می شود. مادرش او را بچه‌ای پر جنب و جوش و پرانرژی توصیف می‌کند و می‌گوید: «افکار و عقایدش در فوتبال بود.» در کودکی و نوجوانی، شیشه همسایه‌ها و خانه را تا دلتان بخواهد شکست.

کریمی که تا سوم راهنمایی دانش آموز ممتاز بود، در دوره راهنمایی با افت تحصیلی مواجه است. او در نهایت تحصیلات خود را با مدرک دیپلم به پایان رساند و سپس به فوتبال پرداخت.

علی کریمی

علی کریمی

آغاز فوتبال علی کریمی

علی کریمی او فوتبال را از سال ۱۳۶۹ در سن دوازده سالگی با تیم جوانان باشگاه فوتبال نفت تهران آغاز کرد که برادر بزرگترش فرشید یک سال قبل از ورودش در آنجا بازی می کرد.

کریمی پس از چند تغییر به فاتح تهران رفت و برای اولین بار در رده جوانان بازی کرد و در سال ۱۳۷۵ توانست به تیم بزرگسالان راه یابد. ..

علی کریمی علاوه بر تیم بزرگسالان. او در تیم ملی امید ایران نیز حضور داشت. کریمی داور بازی دوستانه ایران و ویتنام در بهمن ماه ۹۸ را هل داد و کنفدراسیون فوتبال آسیا را یک سال از حضور در تمامی مسابقات محروم کرد. بدین ترتیب علی کریمی او با حکم انضباطی یک سال از حضور در تیم پرسپولیس محروم شد. خامه ای قبل از محرومیت; آخرین باری که او برای پرسپولیس بازی کرد در بازی برگشت جام آزادگان مقابل پلی اکریل اصفهان بود.

کریمی در دومین فصل حضورش در پرسپولیس با این تیم برای دومین بار قهرمان جام آزادگان شد. کریمی همچنین با این تیم به مقام سوم جام باشگاه های آسیا دست یافت.

کریمی در سومین فصل حضورش در پرسپولیس نایب قهرمان جام آزادگان شد. علی کریمی همچنین با این تیم؛ وی برای دومین سال متوالی مقام سوم جام باشگاه های آسیا را کسب کرد.

کریمی پس از جام باشگاه های آسیا پیشنهاد اتلتیکو مادرید را نپذیرفت و برای نزدیک شدن به خانه اش راهی امارات شد و به الاهلی پیوست.

حضور در پرسپولیس (۲۰۱۱-۲۰۱۲)

کریمی در خرداد ۱۳۹۰ در حالی که با قراردادی یک ساله هدایت حبیب کاشانی را برعهده داشت به پرسپولیس بازگشت و اولین خرید تخم مرغ پایتخت در فصل ۱۳۹۰-۱۳۹۰ را رقم زد. علی کریمی دو پیشنهاد هم از تیم های لیگ امارات داشت که در نهایت آن ها را رد کرد.

عملکرد کریمی در تیم ملی و لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا در پایان سال ۲۰۱۲ به عنوان دومین بازیکن برتر آسیا انتخاب شود.

کریمی در تیرماه ۱۳۹۱ با وجود پیشنهاد یک میلیون دلاری عجمان امارات، سپاهان اصفهان و تیمی از لیگ آمریکا، قرارداد خود را با پرسپولیس برای یک فصل دیگر تمدید کرد.

کریمی به دلیل اختلاف با خوزه و مصدومیت پشت سر هم در طول فصل؛ او پس از مصدومیت اخیرش ۱۲ بار در لیگ برتر با پرسپولیس به میدان رفته بود و در فینال جام حذفی مقابل سپاهان اصفهان به میدان رفت. کریمی در مصاحبه ای پس از بازی و شکست پرسپولیس در فینال جام حذفی گفت: از فوتبال خداحافظی می کند تا از مادر فوتبال مهربانتر به ماماها روی بیاورند.

پس از مدتی علی کریمی از بازگشتش به فوتبال خبر داد و خداحافظی اش از دیدار مقابل سپاهان را احساسی دانست.

تراکتورسازی (۲۰۱۳)

علی کریمی در خرداد ۱۳۹۲ به دلیل عدم تمایل مدیرعامل و سرمربی وقت باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد با علی کریمی از این باشگاه جدا شد و به تراکتورسازی تبریز پیوست. و در ابتدای ورود کریمی به تبریز مورد استقبال هواداران تراکتورسازی کریمی قرار گرفت و با شعار از وی استقبال کردند. پس از اتفاقات دیدار استیل آذین و تراکتورسازی در نهمین دوره لیگ برتر انگلیس بود که این بازیکن از سفر به تبریز خودداری کرد.

کریمی در بهمن ماه ۱۳۹۳ با تراکتورسازی قهرمان جام حذفی شد. علی کریمی در چهار بازی در جام حذفی این تیم به میدان رفت که در دیدار نیمه نهایی مقابل فولاد خوزستان با ارسال پاس گل، یک گل در برد تراکتورسازی به میدان رفت.

علی کریمی

میثاق ملی علی الکریمی

علی کریمی از سال ۱۹۹۸ در تیم ملی فوتبال ایران حضور دارد. کریمی بازیکن ثابت کشورش بود و در سه جام آسیایی (۲۰۰۰، ۲۰۰۴ و ۲۰۰۷) و یک بازی آسیایی (۱۹۹۸) برای ایران حضور داشت. علی کریمی در مجموع ۳۶ بازی در ۴ بازی مقدماتی جام جهانی (۲۰۰۲، ۲۰۰۶، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴) انجام داد و دو بار در مسابقات انتخابی جام جهانی ایران (۲۰۰۶ و ۲۰۱۴) شرکت کرد و یک بار در جام جهانی (۲۰۰۶) حضور داشت و ۲ بار بازی کرد. مسابقات.

علی کریمی در تیم ملی زیر نظر مربیان مختلف تیم ملی ایران مانند برحیدری، تالبی، بلاژویچ، ایوانکوویچ، امیر گلینوی، دایی، گوتبی و کی روش بازی کرد.

کریمی با ۱۲۷ بازی بعد از علی دایی و جواد نکونام سومین بازیکن تاریخ تیم ملی فوتبال ایران از نظر تعداد بازی ملی است. علی کریمی نیز ۳۸ گل ملی به ثمر رساند که پس از علی دایی و کریم باقری سومین گل ملی شد. نکونام با گل کمتر کریمی را در رده چهارم تعقیب کرد.

خداحافظی با فوتبال ملی

علی کریمی دو بار از تیم ملی فوتبال ایران خداحافظی کرد اما پس از آنها دوباره در این تیم به میدان رفت. و برای اولین بار در ۱۸ مهر ۱۳۸۷ در نامه ای به رئیس فدراسیون فوتبال ایران از مسابقات ملی خداحافظی کرد. این در شرایطی بود که رابطه کریمی با سرمربی وقت تیم علی دایی تیره شده بود. پس از برکناری دایی و انتصاب افشین قطبی دوباره به این تیم دعوت شد و به میدان رفت.

علی کریمی برای دومین بار پس از تساوی مقابل کره جنوبی در سوم تیرماه از مسابقات ملی خداحافظی کرد و این تیم در کنار مهدی مهدوی کیا و وحید هاشمیان به جام جهانی ۲۰۱۰ راه پیدا نکرد. علی کریمی در ژوئن ۲۰۱۱ برای بازگشت به این تیم اعلام آمادگی کرد و کارلوس کی روش از او برای بازگشت به تیم دعوت کرد.

تقدیم به علی کریمی

باشگاه افتخارات علی کریمی

پرسپولیس تهران

جام آزادگان ۷۸-۱۳۷۷

جام آزادگان ۷۹-۱۳۷۸

قهرمانی جام حذفی ۷۹-۱۳۷۸

نایب قهرمان جام آزادگان ۸۱-۱۳۷۹

بایرن مونیخ

جام برندگان جام آلمان ۱۶-۲۱۱۵

بوندسلیگا ۱۶-۲۱۱۵

الاهلی

جام حذفی امارات ۱۲-۲۱۱۱

جام حذفی امارات ۲۱۳۳-۱۴

نایب قهرمانی لیگ امارات ۱۴-۲۱۳۳

نفت تهران

تابستان جوانان تهران

قهرمانی تهران به امید افتتاحیه

تزیینات ملی

۱۹۹۸ – قهرمانی بازی های آسیایی

۲۱۱۴ – مقام سوم جام ملت های آسیا

۲۱۱۷ – یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا

۲۱۱۶ – رانندگی و بازی در جام جهانی ۲۱۱۶ آلمان

۲۱۱۴ – قهرمانی فوتبال غرب آسیا

۲۱۱۳ – جام کنفدراسیون های آسیا با ایران

افتخارات فردی

بهترین بازیکن سال ۲۱۱۴ آسیا

آقای گل قهرمان جام ملت های آسیا ۲۱۱۴ است

ازدواج علی کریمی

علی کریمی در سال ۱۳۷۸ در حالی که تنها ۲۱ سال داشت با سحر داوری ازدواج کرد. آنها دو پسر به نام های هاوش و هرسا و یک دختر به نام هما دارند.

کریمی ازدواج زودهنگام خود را یکی از دلایل موفقیت خود می داند و علاقه خود را نشان داده است که فرزندانش مانند علی کریمی فوتبالیست شوند اما به گفته او آنها را مجبور به فوتبال نمی کند و ترجیح می دهد آنها را در انتخاب آینده خود آزاد بگذارد. . . همسر علی کریمی اهل فوتبال نیست.

فرزندان علی کریمی

فرزندان علی کریمی