وضعیت عملکرد کیری ایروینگ همچنان یک راز محض است

وضعیت عملکرد کیری ایروینگ همچنان یک راز محض است


لوس آنجلس-با بازگشت آبی پوشان به خانه پس از پیروزی در بازی پیش از یکشنبه خود در لیکرز ، آنها تمرینات خود را روز سه شنبه در مرکز آموزشی HSS از سر خواهند گرفت.

آنها ادعا می کنند که نمی دانند آیا کایری ایروینگ با آنها تمرین می کند یا خیر.

سرمربی استیو نش گفت: “من هیچ به روز رسانی در این زمینه ندارم.” “بنابراین من واقعاً نمی دانم.”

از آنجا که ایروینگ از رعایت الزامات ایمن سازی شهر نیویورک امتناع کرد ، به او اجازه بازی در بارکلیز یا حتی تمرین در مرکز آموزش HSS داده نشد. او نیازی به واکسیناسیون کامل ندارد ، بلکه فقط یکبار واکسینه می شود.

در حال حاضر ، این هنوز اتفاق نیفتاده است ، اگرچه بسیاری از منابع آگاه از وضعیت احساس می کنند که او ممکن است در نهایت رهایی دهد و به صحبت های هم تیمی های خود و دیگران که او توصیه می کند گوش دهد.

با این حال ، در شرایطی که ایروینگ در خانه با بی تحرکی روبرو است ، نش گفت که هرگز در مورد کنار گذاشتن دقیقه های خود در روز یکشنبه در مقایسه با لیکرز فکر نکرده است.

وی گفت: نش گفت: “من فکر می کنم این هرگز یک ملاحظه واقعی نبوده است.” احساس می کرد که نت ها در تمرین هفته گذشته سن دیگو با ایروینگ بسیار موفق بوده اند ، اگرچه ستاره تمام تمرینات این هفته را از دست خواهد داد.

در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست چه کاری انجام خواهد داد.
گتی ایماژ

“من فقط فکر می کنم او یکی از بسیاری از افرادی است که در تمام هفته بسته هستند و خوب کار می کنند و تمرکز دارند. از نظر مردان ، این هفته همه چیز خوب است. هفته مثبتی بود ، اما قبل از شروع دو هفته دیگر با هم بودیم. “

جانباز پل میلساپ با بیان این احساس گفت ایروینگ در اردوی یک هفته ای خود در کالیفرنیا یک مدل حرفه ای بود.

“بیا کار او را انجام بده. فقط بیا و کار کن ، “میلساپ گفت. “او کارگر است. او هر روز وارد می شود و کار می کند. و این همه است. ”


لامارکوس آلدریج اولین بازی خود را پس از احساس ضربان قلب در 10 آوریل برابر همان لیکرز انجام داد و بلافاصله بازنشسته شد.

“او خوب است. او هفته خوبی داشت و به نظر می رسید که حالش خوب است. Conf Trust. به نظر می رسد که او برنده نشده است. “نش گفت.

“او یک متخصص برتر است. میلساپ اضافه کرد: “کار را انجام دهید و وقتی به دادگاه می رود ، کار خود را انجام می دهد.” “او یک هفته را از دست نداد. او هفته عالی تمرینات عالی را پشت سر گذاشت. “

میلساپ و آلدریج با هم همکاری بزرگی را آغاز کردند تا به آنتونی دیویس و مرکز سابق نتز جردن کمک کند.


مرکز تازه کار Day’Ron Sharpe یک بازی سخت با 13 امتیاز ، 6 ریباند و دو سرقت داشت. او بخش مهمی از دور 28-2 برای باز کردن کوارتر چهارم بود و در 112-83 سطل خود را به 112 رساند.

اما نیک کلاکستون بد جنگید. او بعد از 13 دقیقه ، با سه امتیاز ، یک شوت از چهار ضربه و سه گل ، بازی را به بیرون زد.

“وقتی چنین مشکلی دارید مشکل است. نش گفت: “او مرتکب سه جرم جدی روی صفحه شد و این نوع ضربه او را پس زد.” “اما به همین دلیل است که ما این کار را انجام می دهیم. بیرون بروید و سرعت و زمان خود را ثبت کنید. او در بازی بعدی بهتر خواهد بود و به رشد خود ادامه می دهد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *