وندال رنگ خاکستری را به کلید جورج فلوید در میدان یونیون وصل می کند

وندال رنگ خاکستری را به کلید جورج فلوید در میدان یونیون وصل می کند


به گفته NYPD ، تماشاگران و گروه های تشکیل شده ، نیم تنه قهوه ای به طول 10 فوت جورج فلوید ، که توسط افسران پلیس انجام شد ، باعث شورش سراسری در زمینه خشونت پلیس شد ، صبح امروز یکشنبه در میدان اتحادیه به رنگ خاکستری در آمد. مجسمه سازی.

این مجسمه فقط سه روز پیش به عنوان بخشی از مجموعه تورهایی که شامل مجسمه برونا تیلور بود که در مارس 2020 در لوئیزویل ، کنتاکی توسط پلیس کشته شد و جان لوئیس ، نماینده کنگره و فعال حقوق مدنی درگذشت. تابستان گذشته ، اندکی پس از کشته شدن فلوید.

سخنگوی NYPD گفت که ویدیوی نظارتی حدود ساعت 10 صبح مردی را روی اسکیت بورد گرفت که روی لکه جان لوئیس خم شده بود ، با چیزی در یک ظرف مخلوط شده بود ، سپس از طریق مجسمه فلوید اسکیت بازی کرد ، خاکستری را به سمت سرپوش پرتاب کرد و اسکیت زد. بعدازظهر یکشنبه هیچ بازداشتی صورت نگرفت.

هنگامی که پلیس صبح یکشنبه از سرقت خبر داد ، چندین داوطلب ، از جمله سازنده نصب ، شروع به پرتاب خاکستری کردند. تماشاگران برای حذف آثار هنری و تخریب ، محل را دور زدند.

مردم رنگ خاکستری پراکنده در اطراف پارکینگ جورج فلوید در میدان یونیون را رنگ آمیزی کردند.

پیکان

مردم رنگ خاکستری پراکنده در اطراف پارکینگ جورج فلوید در میدان یونیون را رنگ آمیزی کردند.

جان کفرت ، 62 ساله ، از وودساید ، یک سیاه پوست می گوید: “این همان چیزی است که ما هر روز با آن سر و کار داریم.” “رنگ آن را خاموش نمی کند.”

آیسایا برک ، مشاور مالی 31 ساله ، گفت که او از ویرجینیا به شهر رفت تا با خانواده خود نصب را ببیند.

بورک ، یک سیاه پوست ، گفت: “من وارد می شوم و بلافاصله رنگی را که برایش هیجان زده بودم می بینم.” او می ترسد وقتی مجسمه تمیز شود آسیب ببیند. “این نماینده کشوری است که ما در آن زندگی می کنیم. نژادپرستانه است. نفرت انگیز ، احمقانه است. هر دو تخم مرغ آب پز با هم جوشانده می شوند.”

همان مجسمه فلوید در ماه ژوئن در حالی که در فلاتبوش ، بروکلین به نمایش گذاشته شده بود ، رونمایی شد. سپس عامل جنایت با خط فولادی ضد زنگ برای جبهه میهنی میانه راست در سمت راست مشخص شد. همچنین تصور می شود که این گروه پشت تخریب مجسمه دیگر فلوید در نیوآرک ، نیوجرسی باشند.

سخنگوی NYPD تأیید کرد که پلیس تصاویر نظارتی از مظنونان در حادثه ژوئن را منتشر کرده است ، اگرچه از روز یکشنبه هیچ بازداشتی صورت نگرفته است.

هیچ برچسب یا نشان در میدان اتحادیه در روز یکشنبه پیدا نشد.

سه مجسمه از هنرمند کریس کارنابوسی و تولید شده توسط گروه هنری کنفرانت تا 30 اکتبر در معرض دید عموم قرار می گیرد ، قبل از اینکه به شهر دیگری برده شود و بعداً برای امور خیریه به حراج گذاشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *