پاپ آپ تولد 75 سالگی دیوید بووی از ماه جاری میلادی به SoHo می آید

پاپ آپ تولد 75 سالگی دیوید بووی از ماه جاری میلادی به SoHo می آید


این که آیا نسخه محدود متروکارت ، نمایش تبریک یا ایستگاه مترو باشد ، یادبود تنهایی تنها دیوید بووی تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها تنها

پنجره در خیابان 150 وستر ، نزدیک خانه اصلی خود در خیابان لافایت واقع شده است. این برنامه هفت روز در هفته از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر ، 29 اکتبر – 75 روز قبل از تولد وی باز است – و تا پایان ژانویه ادامه خواهد داشت. (یک پاپ آپ دیگر در لندن در خیابان 14 هدون اتفاق می افتد ، جایی که بووی ماسکی را شلیک کرد. ظهور و سقوط Ziggy Stardust and Spider از مریخ.)

Property می گوید که پنجره بازشو “غوطه وری منحصر به فرد و حرفه ای” را در لیست و پیشینه بووی وارد می کند ، از جمله: تست صوتی و تصویری HD با همکاری 360 Reality Audio ؛ ساعتها محتوای ویدئویی ، از جمله تجهیزات پشت صحنه که قبلاً دیده نشده است ، و فیلمهای نادر از غیریهودیان و واقعیت عصر ((دو بار اخیر که وی تور داشت) ؛ فرصت خرید نسخه های محدود BP ، لباس و موارد دیگر ؛ عکاسی مختلف بووی ؛ و موارد دیگر. انتظار می رود مهمانان ویژه در هفته های آینده نیز اعلام شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پنجره های بازشو و سایر رویدادهای بووی که برای سال آینده برنامه ریزی شده است ، می توانید وب سایت Bow Bowie75 را بررسی کنید.

برداشتهای Bowie 75 در پنجره بازشو در SoHo

پیکان

برداشتهای Bowie 75 در پنجره بازشو در SoHo

اموال دیوید بووی

بووی تقریباً پنج سال پیش ، در 10 ژانویه 2016 ، در خانه خود در خیابان 285 لافایت ، تنها دو روز پس از 69 سالگی و آخرین آزادی درگذشت. ستاره ی سیاهبه به نظر می رسد آپارتمان سابق او در اوایل امسال بیش از 16 میلیون دلار فروخته شده است.

می توانید لیست کامل آلبوم های بووی را در اینجا مشاهده کنید. (توجه مهم توجه: خورشید در حال حاضر موافقت کرده و چند سال گذشته است ، ستاره ی سیاه اکنون باید در بین شش یا هفت بزرگترین آلبوم او در نظر گرفته شود.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *