پای یک مامور در ماجرای نقل و انتقالات جنجالی استقلال درگیر شد – پایگاه خبری تحلیلی آوگ


مدیران استقلال اگرچه مدعی بودند الکس نوری گزینه اصلی آنها نبوده اما مذاکرات و توافقات اولیه با این مربی را تکذیب نکردند.

با گذشت دو هفته از جدایی فرهاد مجیدی از استقلال، مدیران این باشگاه هنوز سرمربی جدید خود را انتخاب و معرفی نکرده اند، بنابراین به نظر می رسد روند انتخاب مربی برای تیمی که باید از عنوان قهرمانی دفاع کند، طولانی شده است.

الکس نوری سرمربی ایرانی آلمانی یکی از گزینه هایی بود که هفته گذشته برای تیم بسیار جدی به نظر می رسید و حتی گفته می شد توافق نهایی صورت گرفته و تنها یک امضا تا اتمام توافق باقی مانده است و آن حضور ناگهانی اوست. . همچنین لغو شد.

اگرچه مدیران استقلال مدعی هستند الکس نوری گزینه اصلی و آخر آنها نبوده اما مذاکره و حتی توافق ضمنی با این مربی هرگز تکذیب نشد، بنابراین این باور که نوری می توانست جانشین فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال شود همچنان پابرجاست.

نوری که به طور کلی و جزییات با نمایندگان استقلال به توافق رسیده بود، عمدتاً به دلیل (در اظهارنظرهای غیررسمی) مسائل مالی از توافق نهایی انصراف داد.

رسانه ای شدن نام الکس نوری باعث شد تا برخی از مشتریان وارد روند نقل و انتقالات شوند، به طور مشخص یک کارگزار با دخالت غیررسمی در مذاکرات مدعی شد که توانسته تعداد توافق شده بین نوری و باشگاه استقلال را افزایش دهد. این اتفاق نگاه مالی به انتخاب استقلالی ها را تحت تاثیر قرار داد که در نهایت منجر به لغو این انتقال و طولانی شدن روند انتخاب سرمربی آبی ها شد.

این آزمایش ناموفق باعث شد تا به دستور مدیرعامل شرکت استقلال تا زمان توافق نهایی و امضای قرارداد اولیه، نام گزینه های زیر کاملا محرمانه بماند تا از تکرار چنین اتفاقاتی جلوگیری شود.