پدر شورشیان گلدمن ساکس سختگیرانه با کارکنان TPG رفتار می کند

پدر شورشیان گلدمن ساکس سختگیرانه با کارکنان TPG رفتار می کند


رئیس بانک ابتدایی به تحریک انقلاب کارگران در گلدمن ساکس کمک کرد ، اما آیا او سعی می کند آن تاجران را با پدرش جذب کند؟

ماه گذشته ، مشخص شد که در بین بانک های سال اول که اسلایدی ویروسی را با جزئیات شرایط کار وحشیانه در گلدمن اجرا کردند ، جوی کاسلت 23 ساله ، پسر خریدار بارون ، جاناتان کاسلت ، معاون رئیس غول TPG بود.

با این حال ، آنچه کمتر شناخته شده است این واقعیت است که Elder Coslet به دلیل رانندگی کودکان به سمت غلاف مشهور بود – و احتمالاً سخت تر از آقای گلدمن ، دیوید سولومون ، هنگام ترک خوردن.

به گفته منابع نزدیک به شرکت ، در سال 2012 ، هنگامی که کاسلت 14 ساله بود ، جاناتان کاسلت قیام مشابهی را در TPG به راه انداخت ، جایی که انجمن های سطح دسترسی ساعت ها با آن دست و پنجه نرم می کردند.

به گفته یکی از کارکنان سابق TPG ، “آنها گفتند ،” ما علاقه مند نیستیم 80 ساعت در هفته کار کنیم ، اما نه 100 ساعت. ” یکی از کارکنان دوم از همان زمان گفت: “فرهنگ در حال اجرا است.” “بیست و چهار و هفت. من هرگز در زندگی ام در یک غلاف کار نکرده ام و قبلاً در یک شرکت حقوقی در شهر نیویورک کار می کردم. ”

به گفته خودی ها ، کوسلت به عنوان مدیر سرمایه گذاری TPG در آن زمان ، به طور خاص در مورد نحوه تدوین مدل مالی در کنفرانسی در مورد پیشنهادات احتمالی صحبت کرد. اگر نمایش اسلاید شکست می خورد ، کاسلت دریغ نمی کند که فروشنده را مجبور به تکرار چندین بار قبل از جلسه شرکتی روز دوشنبه کند.

“شما باید آن را به شکلی که او می خواهد به او بدهید. این نمودار ، این مدل و این پیش بینی »، به گفته منابع مستقیم. “انجمن ها شنبه و یکشنبه شب برای جلسات چهارشنبه عصرها به وقت اقیانوس آرام باز خواهند بود.”

جوی کاسلت ، پسر جاناتان کاسلت ، به جرقه زدن انقلاب کارگران در گلدمن ساکس کمک کرد.
رامین طلایی / کوربیس از طریق گتی ایماژ

نتیجه؟ به نظر می رسد مشاغل هفتگی مانند گلدمن دلهره آور است ، جایی که کوسلت و همکارانش شرایط کاری “غیر انسانی” را تحمل می کنند که سلامت جسمی و روحی آنها را به خطر می اندازد.

در TPG ، اعتراضات همکاران ارشد در تعطیلات آخر هفته از دست رفته هرگز به شکل نامه ای به کاسلت نبود و منجر به انتشار پاور پوینت در رسانه های اجتماعی شد. با این حال ، به گفته منابع ، کاسلت با ناله صحبت کرد و “احساس کرد باید این مشکل را حل کند”.

در مدت زمان کوتاهی ، کوسلت با برقراری تماس های ورودی منظم ، همراه با محل و اسناد شرکت ، وضعیت را حل کرد.

“او در تماس با آنها گفت:” شما باید فراتر و فراتر بروید. اگر آن را دوست ندارید ، می توانید به جای دیگری بروید. ” این منبع افزود: “او در مورد همه کارهایی که هنگام پیوستن به TPG به عنوان اولین همکاری کننده انجام داد صحبت کرد – از جمله گرفتن کیف های بوندو.”

میزبان “بوندو” دیوید باندرمن ، میلیاردر TPG است که به خاطر نمایش بلیط های بزرگ خود ، از جمله رولینگ استونز ، برای سرگرمی در مهمانی فوق العاده اش مشهور است.

TPG از اظهارنظر خودداری کرد.

سالر کاسلت در ماه مه گذشته در جشن تولد پسرش و اجرای گلدمن به فرزندش در فیس بوک نوشت: “بسیار هیجان زده هستم که شما در حال کار در دفتر من خواهید بود.” “اگر آنها شما را از کار رها کنند ، خیلی بیشتر خواهد شد.”

لبخند روشني به او افزود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *