پدر ویرجینیا با تهدید به محافظت از دخترش ، پوسیدگی سیستمیک قلب را فاش کرد: دیواین

پدر ویرجینیا با تهدید به محافظت از دخترش ، پوسیدگی سیستمیک قلب را فاش کرد: دیواین


نفاق در اشراف مرفه لودون ، ویرجینیا ، یک جامعه ثروتمند در واشنگتن دی سی ، بسیار سخت است.

آنها در حالی که اسکات اسمیت ، لوله کش ، در جلسه هیئت مدیره مدرسه در 22 ژوئن توسط پلیس مورد ضرب و شتم و تحقیر قرار گرفت ، خندیدند و لبخند زدند ، زیرا او سعی می کرد موضوع دختر 15 ساله خود را مطرح کند که به گفته وی در حمام مدرسه مورد تجاوز و تجاوز قرار گرفت. توسط پسر در دامن. هیچ کس نسبت به دخترش ابراز نگرانی نکرد.

بدون هیچ همدلی ، بازرس عالی اسکات زیگلر ، که مبهم در این کنفرانس ادعا کرد که هیچ حمله ای به توالت های مدرسه در هیچ نقطه ای در شهرستان لودون صورت نگرفته است و نگرانی والدین را در مورد خطرات توالت های جنسیتی رد کرد. سپس کمی هیجان زده می شود تا آن والدین ناتوان را در اتاقی با مسئولیت واقعی نشان دهد.

مجله تایم در سال 2016 آن را ماهی قرمز نامید. به به ما امشب بارها آن را از زبان سخنرانان عمومی خود می شنویم ، اما دانش آموزان یا افراد تراجنسیتی وجود ندارند. ”

آن داستان را برای خانواده اسمیت بازگو کنید.

این فعال رنگین کمان ، که متهم به تهدید جان اسمیت در این جلسه بود ، به او گفت که سه هفته قبل به دخترش تجاوز نشده است.

صدایش را بلند کرد و او را “دیوانه” خطاب کرد.

برای پاسخ ملایم به محرک خود ، او دستگیر شد. ویدئوهای شرمندگی او ، تی شرت پاره شده ، شکم باز ، شلوار پایین کشیده ، در سراسر جهان پخش شده است.

هیچکس به فکر خانواده از هم پاشیده اش نبود.

بوتا بیبراج ، دادستان جناح چپ ، که توسط سوروس رهگیری شده بود ، گزارش داد که با صدور حکم محکومیت ، بازپرس سعی کرد اسمیت را به دلیل رفتارهای آزاردهنده اش زندانی کند.

اسکات اسمیت پس از بروز درگیری در جلسه هیئت مدیره مدرسه لودون ، که شامل بحث در مورد نظریه انتقادی نژاد و دانش آموزان تراجنسیتی بود ، در اشبورن ، ویرجینیا در 22 ژوئن 2021 بازداشت شد.
وکلای مشترک المنافع شهرستان لودون بوتا بیبراج سعی کرده اند اسکات اسمیت را به دلیل صحبت علیه افراد تراجنسیتی در حمام بازداشت کنند که منجر به تجاوز به دخترش شد.
رویترز / ایولین هاکشتاین

او با جنایتکاران زندانی مبارزه می کند ، اما تنها کاری که می کند این است که یک پدر بی رحم را که به دنبال مسئولیت مدرسه ای است که نتواند از دخترش محافظت کند ، زندانی کند.

ترقی خواهان شیطانی او را شیطان پرست و انسانی کردند. آنها او را در رسانه های اجتماعی تحقیر کردند و او را در محرومیت از جلسه بعدی هیئت مدیره ، که از طریق سیاست تغییر افراد تراجنسیتی به تمام مدارس دولتی در لودون استفاده کردند ، موفق کردند.

چه کسی اهمیت می دهد که آیا این باعث می شود دختری مانند دختر اسمیت در این روند ناامن شود؟

اگر خبرنگار شجاع در روزنامه دیلی وایر که برای یافتن داستان اسمیت زحمت می کشید ، آدم ربایی می توانست موفقیت آمیز باشد – و این یک داستان ترسناک بود.

متجاوز جنسی ، دخترش ، بی سر و صدا به مدرسه دیگری فرستاده شد و دوباره مورد ضرب و شتم قرار گرفت. این شکست سیستم مدرسه شهرستان لودون بود ، که مطمئناً شکایت اسمیتس را جدی نگرفت.

الیزابت لانکستر ، وکیل اسمیت ، به دیلی وایر گفت: “اگر کسی به مدت سی ثانیه به گفته های اسکات گوش دهد و بشنود ، می میرد و ناراحت می شود.”

اما کسی گوش نداد. در عوض ، اسمیت ، 48 ساله ، اعلام کننده کودک برای “تروریسم داخلی” شد ، دولت بایدن طرحی را برای نابودی همه کسانی که به راه خود می روند طراحی کرد.

هیئت ملی مدارس ، گروهی از فعالان چپ ، با استناد به ناشناس بودن اسمیت به رئیس جمهور بایدن نامه نوشته و از دولت خواسته است تا از قوانین میهن پرستانه برای سرکوب والدینی که می خواهند در مدارس فرزندان خود صحبت کنند ، استفاده کند. به نظر نمی رسد برای بایدن اتفاقی افتاده باشد که والدینی را که از قوانین طراحی شده برای بمب گذاران خارجی ناراضی بودند هدف قرار داده است.

اسکات اسمیت پس از بروز درگیری در جلسه هیئت مدیره مدرسه لودون ، که شامل بحث در مورد نظریه انتقادی نژاد و دانش آموزان تراجنسیتی بود ، در اشبورن ، ویرجینیا در 22 ژوئن 2021 بازداشت شد.
لودون از شنیدن هشدار اسکات اسمیت دریغ نکرد زیرا متجاوز دخترش به مدرسه دیگری فرستاده شد.
رویترز / ایولین هاکشتاین

پنج روز بعد ، در 4 اکتبر ، دادستان کل کشور ، مریک گارلند ، یادداشت بدنام خود را با اشاره به FBI برای والدینی مانند اسمیت منتشر کرد.

باز هم ، ایده ای برای اسمیت یا دخترش نیست.

در بیانیه ای که روز چهارشنبه از سوی مدارس دولتی شهرستان لودون منتشر شد ، هیچ اظهار نظر دلسوزانه ای وجود نداشت. با استناد به نگرانی های مربوط به حریم خصوصی و احترام به مسائل پلیس ، خود و اعضای هیئت مدیره مدرسه را به دلیل سکوت خود در قبال اشتباهات اسمیت و ارائه اشتباه از والدین معذور کرد.

یکی از دوستان اسمیت و دوستش الیشیا برند ، پدر و مادری در شهرستان لودون ، می گوید: “آنچه برای دختر اسکات اسمیت و دومین قربانی اتفاق افتاد ، اتفاقی است که ممکن است برای همه فرزندان ما رخ دهد. “این یک مسئله تراجنسیتی نیست. این یک مشکل خطرناک برای کودکان است.

“ما سیاست و ایدئولوژی و دستور کار را در مدرسه نمی خواهیم. به به ما نمی خواهیم محتوای جنسی صریح در مدرسه وجود داشته باشد [or] تجاوز به کودکان طبیعی است. ”

او گفت که دلیل تفرقه افکنی در جلسه 22 ژوئن این بود که هیئت مدیره مدارس مترقی با بازکردن یک سکوی سخنرانی عمومی روز قبل “سقف” گذاشته بود تا فعالان تراجنسیتی بتوانند پلاک را پر کنند.

والدین و معترضان بنرهایی در بیرون از جلسه هیئت مدیره مدرسه دولتی لودون در اشبورن ، ویرجینیا در 12 اکتبر 2021 در دست دارند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

یکی پس از دیگری کنشگر علیه سیاست های نامطلوب صحبت می کرد و بیشتر والدین را به عنوان بزرگسال در اتاق قرار می داد. شخصی گفت: “نفرت”. به به به نظر می رسد که پیروان عیسی به این اتاق سرازیر می شوند. ”

وقتی والدین در اتاق مخالفان بودند ، کمیته تهدید کرد که جلسه را تعطیل می کند و به آنها توصیه می کند از “دست جاز” استفاده کنند – یک حرکت آرام به جای تشویق ، تشویق یا کف زدن. سپس دجال زمان خود را به عقب اختصاص داد تا بتواند کلمات نفرت انگیز را تکرار کند.

سرانجام ، وقتی سناتور سابق دیک بلک فرصت صحبت کرد ، گفت “احمقانه” است. به به برای اینکه معلمان دختران را پسر و دختران را پسر بنامند »و متأسفانه مدرسه شهرستان لودون« به کودکان می آموزد که از دیگران به دلیل رنگ پوست خود متنفر باشند ». جمعیت به جای استفاده از دستهای جاز او را تشویق کردند. بنابراین کمیته جلسه را تعطیل کرد و باعث هرج و مرج شد.

این پدری که وسط حمله کافکایی گرفتار شده است ، سعی می کند از دخترش محافظت کند. خیلی بد. او یک متهم ناراحت کننده علیه جلسات تحریف شده عدالت است ، بنابراین باید مانند یک حشره نابود شود.

گیر کرده در جهنم جهنم

سرانجام ، قاضی ، رویس لمبرت ، متوجه شد که نقض حقوق مدنی در واشنگتن دی سی رخ می دهد ، جایی که زندانیان 6 ژانویه هنوز بدون محاکمه در زندان هستند. او دستور تحقیق داد و زندانبان و معاون رئیس اداره اصلاح و تربیت را به اتهامات جنایی دستگیر کرد.

قاضی ارشد ناحیه کلمبیا رویس سی لامبرت
قاضی ارشد رویس لمبرت در بازداشت است و مدیر بخش اصلاحی DC مسئول جنایات کنگره است.
دادگاه منطقه کلمبیا ایالات متحده

جو مک براید ، وکیل دادگستری با مشتریانی که به گفته وی ماه ها بازداشت و مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند و از دسترسی به وکلای خود محروم شده اند ، از عبادت روز یکشنبه منع شده و با خواندن کتاب مقدس به طور منظم ، مبارزه می کند.

اما او می گوید یکی از نشریاتی که هرگز آنها را تکذیب نمی کند ، The Final Call ، روزنامه رسمی ملی اسلامی است ، “که به همه می آموزد که بشنوند سفیدپوستان از جمله چیزهای دیگر خودشان شر و شر هستند.”

مک براید به نقل از 17 آگوست 2021 ، در مقاله ای با عنوان “جدایی یا مرگ” استدلال می کند که سفیدپوستان به دلیل “بی رنگ بودن” “شیاطین” بشریت هستند و غیر سفیدپوستان را تشویق می کند که “آنها را نفرین کنند و حرف های بد بگویند”. ، زیرا آنها (سفیدپوستان) کارهای بدی انجام دادند. ”

مقاله دیگری: “آمریکا در حالت محرمانه به سر می برد” آمریکا را به عنوان “روسپی بابلی” توصیف می کند و می گوید که سیاه پوستان باید “خانه های خود را به صورت سفیدپوستان تمیز کنند” زیرا آنها شرور هستند.

مک براید به درستی می پرسد چرا چنین تبلیغات نژادپرستانه ای در زندان هایی که کتاب مقدس وجود ندارد پذیرفته شده است.

“تصور کنید که ماه ها در بازداشت بوده اید و این چیزی است که باید بخوانید. شما به رنگ پوست خود نگاه می کنید و شروع به نفرت از خود می کنید. نگهبان ، آخرین تماس را تماشا می کند ، به شما لبخند می زند و به دنبال فرصتی است تا در تسلیم بر شما غلبه کند. ”

سر باید بچرخد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *