پرنتیس مادن ، دامپزشک فلوریدا ، به اتهام سوء استفاده جنسی از سگ و ذخیره پورنوگرافی کودکان محکوم شد

پرنتیس مادن ، دامپزشک فلوریدا ، به اتهام سوء استفاده جنسی از سگ و ذخیره پورنوگرافی کودکان محکوم شد


یک دامپزشک فلوریدا روز جمعه به دلیل ضبط ویدئویی از سوء استفاده از سگ و جمع آوری پورنوگرافی کودکان به نزدیک به 22 سال زندان فدرال محکوم شد.

دفتر دادستانی منطقه فلوریدا جنوبی اعلام کرد پرنتیس مادن ، 40 ساله ، پس از اعتراف به جرم خود در ماه ژوئیه به جرم پورنوگرافی کودکان و ظلم به حیوانات ، 27 ماه و 272 ماه زندان گرفت.

دادستان ها می گویند که دامپزشک بیمار از انجام فعالیت جنسی با سگ ها ویدئویی تهیه کرده و آن را با سایر چهره های تحقیرآمیز در یک بحث آنلاین به اشتراک گذاشته است. بازرسان فیلم ویدئویی مزاحم را کشف کردند ، از جمله مکالمه ای درباره ایمان داشتن به تلفن همراه او.

مدن همچنین از طریق نرم افزار اشتراک فایل Dropbox به پورن کودکان دسترسی پیدا کرده و هزاران پرونده وحشتناک را در حساب خود ذخیره کرده است. او همچنین عکس ها و فیلم هایی از پورنوگرافی کودکان را از طریق چت های آنلاین و رسانه های اجتماعی دریافت می کند ، جایی که اغلب در مورد سوء استفاده جنسی از کودکان بحث می کند.

مادن ویدئویی مزاحم را در یک گپ آنلاین به اشتراک گذاشت.
مزرعه حیوانات دست مراقبت

طبق اسناد دادگاه ، مأموران امنیت داخلی در 24 فوریه به خانه او حمله کردند و پرونده ای در ماد پیدا کردند که در آن مادن در مورد “سوء استفاده جنسی از حیوانات و کودکان” بحث می کرد ، به همراه چندین عکس و فیلم که ایمان را نشان می داد.

بر اساس گزارش فروشگاه محلی ، مادن در ماه مارس به دلیل فیلمبرداری از این جانور هنگامی که مدیر پزشکی بیمارستان حیوانات مراقبت از حیوانات در Aventura بود ، دستگیر شد. به گفته دادستان ، این ویدئو برخی از سوءاستفاده ها را در پناهگاه حیوانات نشان می دهد.

مراقبت از دستها گفت که آنها از اظهارات علیه مدن در بیانیه ای به NBC 6 میامی پس از دستگیری مارس “شوکه” شده اند.

مزرعه حیوانات در آن زمان گفت: “تیم حقوقی ما و همه اعضای خانواده دست های مراقبتی هر آنچه در توان ما باشد برای کمک به نیروی انتظامی و تسهیل تحقیقات و تعقیب آنها انجام خواهند داد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *