پس از توافق محرمانه شومر / منچین ، دمکرس خرج می کند

پس از توافق محرمانه شومر / منچین ، دمکرس خرج می کند


افشاگری های هفته گذشته از توافق محرمانه بین چاک شومر ، رهبر اکثریت سنا و جو مانچین ، سناتور ، که توافقی معادل 1.5 تریلیون دلار برای توافق هزینه های اجتماعی پرزیدنت بایدن ایجاد کرده بود ، جنجال بین دموکرات ها را بر سر توافق بر سر قیمت واقعی ایجاد کرده است.

گزارش شده است که شومر و منچین (DW.Va.) در ماه ژوئیه به توافق رسیدند که 1.5 تریلیون دلار برای این لایحه تعیین کنند و مذاکرات را حداکثر تا 1 اکتبر 2021 آغاز کنند.

اخبار مربوط به این معامله در حالی منتشر شد که درگیری بین افراط گرایان و بی طرف ها هفته گذشته آغاز شد و تهدیدی برای برنامه بایدن به همراه داشت و نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ، مجبور شد رای مضاعف به بسته زیر بنایی دو طرفه 1.2 تریلیون دلاری را لغو کند.

او در هالووین مهلتی را برای پذیرش قانون تعیین کرد.

طرفداران پرونده وی در تلاش بوده اند تا متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند.

مجلس سنا ماه گذشته پیش نویس زیرساخت دو حزبی را با 69 و 30 رأی موافق تصویب کرد.

رئیس جمهور پرامیلا جیاپال (D-Wash) ، رئیس کنگره مترقی کنگره ، تصریح کرده است که سطح بودجه اعمال نمی شود.

چاک شومر ، رهبر اکثریت مجلس سنا ، بر تصویب دو پروژه زیربنایی 1.2 تریلیون دلاری و لایحه هزینه های اجتماعی رئیس جمهور جو بایدن تا ماه مه متمرکز است.
راد لمکی / CNP / SplashNews.com

او در رقم 1.5 تریلیون دلار در “اتحادیه ایالت” CNN صحبت کرد. “این خیلی کوچک است تا اولویت های خود را در نظر بگیریم. این مبلغ بین 1.5 تا 3.5 دلار خواهد بود ، و من فکر می کنم کاخ سفید در حال حاضر روی این موضوع کار می کند زیرا ، به یاد داشته باشید ، آنچه ما می خواهیم ارسال کنیم مراقبت از کودکان ، تعطیلات با حقوق و آب و هوا است تغییر ، مسکن “

الکساندریا اوکاسیو-کورتز ، یکی از اعضای مجلس نمایندگان ، اذعان کرد که دموکرات ها در کنگره از قدرت معتدل مانند منچین و کیستن سینما از آریزونا در سنا استفاده کرده اند ، اما گفت که بحث ها می تواند این برنامه را بر روی هر لایحه ای قرار دهد.

“بنابراین این جایی است که من فکر می کنم مشکل اینجاست. وقتی در مورد شماره های ردیف بالا صحبت می کنیم ، موارد زیادی در آن مکالمه پنهان است. و بنابراین دلیل اینکه چرا این بحث نباید در مورد اعداد باشد ، بلکه باید در مورد پروژه هایی باشد که متعهد به حذف هستند ، “او به CBS News” Face the Nation گفت. “

“اما این گفت و گویی است که ما به آن نیاز داریم ، زیرا ریاضیات واشنگتن یک شوخی معروف است و شما می توانید بین 3 تا 2 تریلیون دلار درآمد داشته باشید ، می توانید اسکناس های 3 تریلیون دلاری تهیه کنید که به مردم کمک می کند و غیره.

او گفت که این پیشرفت برای برنامه “بازسازی بهتر” بایدن و پیش دانشگاهی عمومی ، کالج عمومی رایگان ، گسترش Medicare و Medicaid و همچنین کاهش انتشار کربن مبارزه می کند.

برای دستیابی به اهداف خود ، AOC توصیه می کند که برنامه های بودجه را کاهش دهید تا آنها غیرقابل قبول شوند.

او می گوید: “من فکر می کنم یکی از ایده ها این است که یک صندوق کامل داشته باشیم ، چیزی که ما می توانیم آن را به طور کامل جمع آوری کنیم ، اما شاید به جای انجام این کار به مدت 10 سال ، شما آن را به مدت 5 سال به طور کامل تامین کرده اید.”

سدریک ریچموند ، مشاور کاخ سفید ، پس از پیوستن بایدن به دموکرات ها در کنگره در روز جمعه اظهار داشت که مهم نیست که شش دقیقه ، شش روز یا شش هفته طول بکشد ، آنها می توانند از این راه عبور کنند.

الکساندرا اوکاسیو-کوت ، نماینده شهر نیویورک
الکساندریا اوکاسیو-کورتز ، نماینده پیشنهاد کرده است که لایحه هزینه های اجتماعی رئیس جمهور جو بایدن تا زمانی که با برنامه “بازسازی بهتر” حمایت شود ، کاهش می یابد.
عکس AP / پاتریک سمانسکی

“ما برای آن وقت نداریم. این فقط در مورد تحویل است و اطمینان حاصل کنید که ما هر دو صورتحساب را برای مردم آمریکا ارسال می کنیم زیرا نیازهای آنها را برآورده می کند. در نتیجه ، ما از برنامه های مصنوعی استفاده نمی کنیم و هیچ نگرانی در مورد این روند نداریم. ریچموند به فاکس نیوز یکشنبه گفت: “ما نگران تحویل هستیم.”

وی همچنین گفت که رئیس جمهور انتظار دارد هر دو لایحه تصویب شود.

“رئیس جمهور به هر دو صورتحساب نیاز دارد و انتظار دارد که هر دو را دریافت کند. نانسی پلوسی ، سخنگو ، گفت: “آنها هر دو صورتحساب را تصویب می کنند و ما معتقدیم که چون می دانیم هر دو صورتحساب بسیار محبوب هستند و هر دو در حال حاضر نیازهای مردم را برآورده می کنند.”

ریچموند گفت: “بنابراین ما به انجام هر دو کار ادامه می دهیم ، سرمان را پایین نگه داریم و مطمئن شویم که می توانیم تحویل بگیریم.”

سناتور برنی سندرز (I-Vt.) توسط مجری برنامه Chuck Todd در “Meet the Press” از NBC News پرسیده شد که آیا احساس می کند با وجود اینکه شومر از شماره های تماس منچین در ماه ژوئیه با شماره های مذاکرات خبر داشت ، این هفته به پایان رسیده است.

“خوب ، نه ، این درست نیست. منظورم این است که در واقع ماه هاست مذاکرات جدی در جریان است. و ناامیدی وجود داشت که طول کشید. من به لایحه زیرساخت رای دادم. سندرز گفت: “من فکر می کنم این مهم است که ما جاده ها و پل ها و سیستم آب خود را بازسازی کنیم.”

اما کاملاً ضروری است که ما پیش نویس سازش قوی و جامع را داشته باشیم که در نهایت نیازهای خانواده های کارگر را برطرف کند. بنابراین ، می دانید ، کار ما در حال حاضر بسیج مردم آمریکا برای ادامه مذاکرات است. و من فکر می کنم در پایان روز هر دو قانون را تصویب می کنیم. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *