پیام مشاور ولی فقیه در لرستان به رویداد روز نظامی


پیام نماینده ولی فقیه در لرستان به مناسبت روز ارتشبه گزارش ایکنا اجتناب کرده اند لرستان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی، مشاور ولی فقیه در استان را انتخاب کنید و انتخاب کنید امام جمعه خرم آباد همراه خود صدور پیامی؛ ۲۹ فروردین ماه روز نظامی را به تمامی نیروهای متعصب را انتخاب کنید و انتخاب کنید سربازان یان برکاو نظامی جمهوری اسلامی ایران تبریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهنیت عرض می نماییم.

محتوای متنی درست این پیام به رئوس مطالب زیر است:

« شناسایی خداوند بخشنده

بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهم فروردین ماه تصویر شکوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید عظمت فداکاری ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید رشادت های قهرمانان دلاور، میهن پرست، خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید اختصاص داده شده جمهوری اسلامی ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید فداکاری است کدام ممکن است در جهان های مختلف تجلی می یابد.

امتحان شده برادران ارتشی در پاسداری اجتناب کرده اند مرزهای ایران اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایثارگری های آنان در دوران فراموش نشدنی حفاظت مقدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند آن در تمامی جهان هایی کدام ممکن است اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقلاب اسلامی به شرکت ها آنان خواستن داشت یادآور نبرد همراه خود کرونا. بیماری، وجود آنها مناطق خدماتی قربانیان سیل، زلزله را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلایای خالص قابل تقدیر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به هیچ وجه در اذهان مردمان شریف ایران فراموش نخواهد شد.

در لحظه نظامی دانشکده کدام ممکن است انضباط، انضباط را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایبندی به آرمان های نظام را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقلاب اجتناب کرده اند مشخصه های ، اجتناب کرده اند میان مردمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند مردمان برخاسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترجیح مردمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولی فقیه است. از اخلاص، ایمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید معنویت بچه ها اختصاص داده شده ارتشی، روحیه سرشار اجتناب کرده اند اخلاص را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفای بسیجی صادق را انتخاب کنید و انتخاب کنید متواضع را برمی انگیزد.

بی شک افزایش توانایی دلسرد کردن نظامی جمهوری اسلامی در گروه جهاد خودکفایی نظامی در امتداد طرف ارتقای دینی، زیبایی شناختی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بصیرتی اجتناب کرده اند سوی گروه سیاسی- عقیدتی مورد پیش بینی مقام معظم مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مردمان شریف اسلام است. ایران کدام ممکن است باید شکسته نشده پیدا تدریجی. توانایی، کمیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید استاندارد.

بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهم فروردین ماه روز نظامی کدام ممکن است حضرت امام خمینی (ره) آن را «حامی مردمان» را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس معظم انقلاب اسلامی ملقب به «حزب‌الله» نامیدند، به محضر رهبران، افسران، کادرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادران می‌رسند. اجتناب کرده اند نظامی لرستان سربازان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار هایشان. اینجانب ضمن عرض آسایش به شهدا، جانبازان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار های آنان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضمن ادای احترام به شهدای نظامی، سپاه پاسداران را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر نیروهای مسلح، شکسته نشده موفقیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید انجام تعهد تحمل امر فرماندهی معظم کل قوا را اجتناب کرده اند حضرت حق خواستارم. همه نیروها.»

انتهای پیام

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر