پیراهن های “بوستون می مکد” و شهرهای دیگر

پیراهن های "بوستون می مکد" و شهرهای دیگر


وقتی می توانید از چیزی که بیشتر دوستش دارید متنفر باشید ، از تیم مورد علاقه خود حمایت کنید؟

ما فکر می کردیم خیلی سرگرم کننده است ، اما ، این نیویورک پست است ، و ما متس ، یانکی ها و غول های خود را بیشتر از این دوست داریم که واقعاً نمی توانیم Red Sox ، Cowboys ، Phillies و دیگران را تحمل کنیم.

در حالی که هر روز روز خوبی برای پخش ایده های ورزشی شما است ، شروع فصل بیس بال و 5 اکتبر یانکیز در مقابل. آن را با یانکی های مورد علاقه خود و انگشتان فوم بپوشید.

برای خرید یک تی شرت (30 دلار) که در حال حاضر در رنگهای سفید ، قرمز ، آبی سرمه ای ، آبی روشن ، سبز ، سیاه و نارنجی موجود است ، به فروشگاه رسمی نیویورک پست بروید. اندازه آن از کوچک تا XXL متغیر است ، و مطمئن شوید که مناسب همه طرفداران ورزش است. علاوه بر این ، ما چند شهر دیگر مانند دالاس و فیلیپ در فروشگاه لوازم ورزشی داریم ، آیا باید وسایل ورزشی را در همه فصول ذخیره کنید؟

اداره پست نیویورک

اجازه ندهید قطار نفرت فقط در بوستون متوقف شود ، زیرا می توانید برای بازی Phillies سوار بر فیلادلفیا شوید و به آنها نیز رای دهید. پیراهن “Philly Sucks” به سبک بوستون است ، با همان رنگ و طرح ، با آرم نیویورک پست که قلب شما در قسمت جلویی و وسط پیراهن نقش بسته است.

تیشرت سبز رنگی که روی آن نوشته شده است "فیلی خراب است" در مقاله ای در نیویورک پست
اداره پست نیویورک

نکته آخر اینکه وقتی آنها بالا می روند ، ما پایین می آییم. ما در واقع در حالی که تی شرت های “Dallas Sucks” خود را پوشیده بودیم ، به سمت جنوب تگزاس حرکت کردیم. برای پیراهن های نیویورکی آینده در بازی Dallas Cowboys یا در شرایطی که مشکلی دارید ، مناسب پیراهن است که دارای مشخصات مشابه بازی های دیگر از جمله رنگ ، رنگ ، قیمت و فونت است.

تیشرت دریایی که روی آن نوشته شده است "دالاس بدجنس است" در مقاله ای در نیویورک پست
اداره پست نیویورک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *