چاک لیدل درباره دستگیری خشونت خانگی توضیح می دهد: من یک قربانی هستم

چاک لیدل درباره دستگیری خشونت خانگی توضیح می دهد: من یک قربانی هستمچاک لیدل ، اسطوره UFC در شبکه های اجتماعی دست به دست شد تا دستگیری خشونت خانگی را روشن کند.

به گزارش فاکس 11 ، اداره پلیس لس آنجلس لیدل 51 ساله را به دلیل اتهام خشونت خانگی در منزل خود در Hidden Hills اوایل روز دوشنبه در منزلش بازداشت کرد. لیدل در پست اینستاگرام خود نوشت که “قربانی” شده است.

لیدل می نویسد: “این یکی از موارد متعددی است که من سعی کرده ام از مسائل بهداشت روانی یک خانواده از دید عموم محافظت کنم.” ظاهراً دردناک است که نمی توان این کار را ادامه داد ، زیرا اکنون زندگی خصوصی ما در ملاء عام به نقطه عطفی رسیده است. “

این افسر به فاکس گفت که آنها از خانه لیدل تماس تلفنی دریافت کردند و پاسخ دهنده او را به عنوان قهرمان سابق UFC معرفی کرد و همسرش در یک حادثه فیزیکی نقش داشت.

لیدل نوشت که افسر مسئول اداره پلیس به طور حرفه ای پاسخ داد و به او اطلاع داد که همسرش دستگیر می شود. لیدل گفت که “به حملات وی پاسخ نداد” و “کبودی و جراحت” را تحمل کرد. بر اساس گزارشات ، همسر وی نیازی به درمان ندارد. وی خواستار احترام به حریم خصوصی خانواده شد و گفت: “اطلاعات مربوط به پرونده وی به زودی منتشر خواهد شد.”

لیدل در طول حرفه خود 13 رویداد UFC را برجسته کرد و در کمپین ستاره بزرگ نقش مهمی داشت. او آخرین بار در سال 2010 با UFC مبارزه کرد و آخرین مبارزه او با رقیب تیتو اورتیز در رویدادی که توسط اسکار د لا هویا تبلیغ شد ، مبارزه کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *