چراغ بزرگ دزد آبی بزرگ ایجاد کرد

چراغ بزرگ دزد آبی بزرگ ایجاد کرد


AP

در حالی که نه دقیقه به پایان ، 11 امتیاز کمتر و جو جگر تصمیم به ضربه زدن دارد ، احساس نمی شود که غولها قصد دارند با اولین برد خود در این فصل نیواورلئان را ترک کنند. خوب ، دنیل جونز همراهان زیادی در رانندگی داشت و با گذشت زمان ، دفاع توقف بزرگی کرد و در نهایت Big Blue برنده بازی شد. آیا این می تواند یک پیروزی باشد که غول ها را به نقطه عطفی تبدیل کند؟

برای پاسخ به این س andال و شکست برد 27-21 غولها در وقت اضافه بر قدیسان ، قسمت جدید پادکست “راش آبی” را به همراه لارنس تینز و پل شوارتز می آوریم.

پادکست Blue Rush با پل ، لارنس و جیک:

  • دانیل جونز / جرم: او روز یکشنبه کبودی روی او ایجاد کرده بود. او توپ بزرگ را پرتاب می کرد و توپ را به طور مرتب به داخل راهرو می انداخت. او دارای بالاترین حیاط برای تکمیل حرفه خود است. گیرندگان در حال ابراز وجود خود هستند. کادریوس تونی و جان راس برای آنها منطقی هستند. این یک جرم هیجان انگیز است. خط حمله خیلی خوب بازی می کند.
  • جیسون گرت: تماس با او بسیار بهتر بود و او اجازه داد سارق در را بکوبد. آنها این کار را می کنند تا از خود به خوبی محافظت کنند. او قطعاً پس از این بازی تماس تلفنی خود را از دست نخواهد داد.
  • SAQUON BARKLEY: او جوان کننده و اطمینان بخش است. بازی خوبی را پشت سر بگذارید و رقبا خوب اجرا شوند.
  • دو برابر: تینز و شوارتز به سوالات طرفداران در توییتر پاسخ می دهند.

پیگیری در:

با عضویت در پادکست در Apple Podcasts ، Spotify یا هر کجا که پادکست خود را دریافت می کنید ، هر قسمت از پادکست “Blue Rush” ، New York Giants را تماشا کنید. لورنس تینز ، پل شوارتز و جیک براون را در توییتر @lt4kicks ،NYPost_Schwartz وJakeBrownRadio دنبال کنید. قسمت جدید این برنامه دوشنبه و پنجشنبه روی آنتن می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *