چرا باید رفلاکس اسید را با طب طبیعی درمان کنید؟

طبیعت درمانی یک داروی جایگزین است که ذهن، بدن و روح شما را در نظر می گیرد. این به بدن شما کمک می کند تا خود به خود بهبود یابد اما بیماری را درمان نمی کند. برخی از درمان ها عبارتند از ماساژ، طب سوزنی، گیاهان دارویی و هومیوپاتی.

قبل از اینکه آن را با ناتروپاتی درمان کنید، باید بدانید چه چیزی باعث علائم رفلاکس اسید می شود. در اینجا برخی از دلایل رایجی که می تواند منجر به سوزش سر دل شود، آورده شده است.

  • برخلاف تصور رایج که اسید معده زیاد باعث سوزش سر دل می شود، کمبود اسید معده در افراد مسن برای هضم غذا نیز می تواند باعث سوزش معده شود.
  • برخی از غذاها اسفنکتر تحتانی مری را شل می کنند که نمی تواند مانع از جریان یافتن اسید معده به مری شود.
  • سوزش سر دل می تواند برای کسانی که از نقص آناتومیکی مانند اسفنکتر ضعیف یا ناکارآمد مری یا فتق هیاتال رنج می برند، اتفاق بیفتد.
  • افراد دارای اضافه وزن اغلب زمانی که چربی اضافی شکم به سمت بالا فشار وارد می کند، سوزش سر دل را تجربه می کنند. این کار اسید معده را به داخل مری هل می دهد.
  • آلرژی های غذایی به ویژه محصولات گلوتن می تواند علائم رفلاکس اسید را تحریک کند.

با توجه به naturopathy، عدم تعادل تغذیه و سمیت در بدن شما مسئول ریفلاکس اسید و بیماری ریفلاکس معده به مری (GERD) است. از روش های درمانی مختلفی برای اصلاح عدم تعادل تغذیه و pH در سیستم شما استفاده می کند و بدن شما را نیز پاک می کند. هنگامی که بدن شما به تعادل مناسب pH برمی گردد، می تواند خود به خود بهبود یابد.

چرا باید از درمان طبیعی استفاده کرد؟ مسدود کننده های اسید، مهارکننده های پمپ پروتون و آنتی اسیدها آن را درمان نمی کنند. آنها با مسدود کردن تولید اسید معده تسکین می دهند. با این حال، آنها بیشتر از تسکین آسیب می رسانند. به عنوان مثال، اسید معده ناکافی می تواند از هضم پروتئین و جذب ویتامین B12 جلوگیری کند. علاوه بر این، مانند همه داروها، می توانید برخی از عوارض جانبی را در طول دوره درمان پیش بینی کنید.

از سوی دیگر، در بیشتر موارد، طبیعت درمانی عوارض جانبی ایجاد نمی کند. با بدن شما به عنوان یک کل رفتار می کند. همانطور که بدن شما عملکرد طبیعی خود را به دست می آورد، خود را از هر بیماری از جمله رفلاکس اسید معالجه می کند. علاوه بر این، سیستم گوارش شما را از طریق استفاده از گیاهان و تغذیه تقویت می کند.

درمان آن با درمان طبیعی فواید بیشتری نسبت به درمان های معمولی دارد. با بازگرداندن تعادل pH در بدن و کاهش سطح اسید معده، می توانید از علائم رفلاکس اسید رها شوید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

رژیم لاغری سریع