چهارمحال و بختیاری; در بخش آواز مسابقات سراسری قرآن نماینده ای وجود ندارد


داوری مرحله مقدماتی مسابقات قرآن

به گزارش ایکنا از شهرحال و بختیاری، با پایان مرحله مقدماتی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و داوری آثار ویدئویی ضبط شده در این مرحله، نتایج داوری در دو رشته آقایان و بانوان اعلام شد. تقسیمات ادارات از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شد و هیچ یک از هفت نماینده شهرمحال و بختیاری در فهرست نهایی معاونت شنوایی قرار نگرفتند.

و «عباس اسدی» در رشته قرائت تحقیق، «محمدصادق حیدری» در ترتیل و «حجت الاسلام محمد ابراهیم حاجبانا» در رشته حفظ عمومی و «صادق احمدی» در بیست جزء، از مردم استان که از میان آثارشان انتخاب شدند. در ۱۹ اکتبر برای بخش مقدماتی مرحله تصمیم گیری شد و یک کشور امتیاز گرفت.

تلاوت «سحر میرزاخانی» در ترتیل تحقیق، «فاطمه اسدی» در ترتیل تحقیق، «معصومه یوسفی» در حفظ عمومی و «زهرا مداحیان» در حفظ ۲۰ جزء نیز در این مرحله ضبط و ارسال شد. ستاد مسابقات در سازمان اوقاف و امور خیریه ارسال شد که تمامی این آثار در پایان آبان ماه امسال به صورت متمرکز در تهران داوری شد که در نهایت هیچ یک از این افراد مدرک لازم برای شرکت در مرحله پایانی بخش آواز را کسب نکردند.

آخرین مرحله چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن در بخش صوتی از ۱ دی ماه آغاز و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. میزبان مرحله نهایی این مسابقات استان خوزستان است.

انتهای نامه