چهارمین همایش «گام‌های دوم جهاد تبین» در شیراز برگزار می‌شود


صادق از مهدبیه نماینده سیاسی ناحیه ثارالله شیراز دیدن کردبه گزارش خبرگزاری بین المللی عراق از فارس، به نقل از مرکز رسانه ای البساج سپاه ثارالله شیراز، صادق زارع مضبیه، نماینده سیاسی سپاه ثارالله شیراز امروز ۲۷ آبان ماه اعلام کرد: چهارمین همایش گام های دوم برای تبیین جهاد گفت: این همایش روز شنبه ۳۰ آبان ماه در شیراز، آرامگاه اهل بیت سوم (علیه السلام) و سخنرانی نماینده فقیه برگزار می شود. در فارس و نماینده غزنفری ها. معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی.

وی ادامه داد: تاکنون سه پیش همایش برای تهیه و اجرا در خرداد، تیر و مرداد ماه سال جاری در شیراز برگزار شده است.

دبیر چهارمین همایش نخبگان «گام های دوم جهاد تبیین» گفت: در این همایش از افراد تأثیرگذار، رسانه ها، فعالان سیاسی و منبر داران دعوت شده بود.

زری محذابی ادامه داد: یکی از مهم ترین اهداف این برنامه ارتقای سطح فرهنگ و بصیرت سیاسی در جامعه عمومی است که پیوند با اعضای نخبگان بسیج، اساتید، مبلغان فرهنگی و مدیران سیاسی است. گفتمان و سیاست های این همایش در سطح جامعه.

وی بیان کرد: از دیگر برنامه های این همایش نخبگان می توان به برگزاری مراسم تجلیل از شهدای حمله تروریستی به حرم شاهچیراگ (سلام الله علیه) و تجلیل از جوانان تاثیرگذار در بحث تفسیر جهاد و همچنین استفاده از تجربیات و نظرات اشاره کرد. از فعالان و نخبگان عرصه تبیین جهاد.

به گفته معاون سیاسی رئیس جمهور شیراز ثارالله (علیه السلام)، ارائه ۲۴ حوزه تفسیری جهاد در عصر حاضر و نحوه بیان صحیح وقایع و رویدادها در سطح جامعه، سیاست اساسی اجرای این همایش است. گفتمان ایجاد کند در تفکر ائمه انقلاب در میان تأثیرگذاران در سطح جامعه.

انتهای پیام