چهار انتصاب جدید عبدالمالکی در هفته گذشته + اسماء / دومین استعفای وزیر کار نیست، او مجبور به استعفا شد.


عبدالمالکی رکورددار انتصابات در وزارتخانه ها است و نزدیک به هزار جوان انقلابی را در مناصب مختلف در اختیار دارد. شستاس ها شوراها را تعیین کرده اند. او قبلا از اخراج هزار مدیر متخلف صحبت کرده بود.

سرانجام اولین خروج از دولت ابراهیم رئیسی اعلام شد و در روزی که نمایندگان بالاخره اولین کارت زرد را به وزرای دولت نشان دادند و فاطمی امین را به بی توجهی به اقتصاد، استدلال عبدالمالکی حتی به یاد رضی الله عنه فراخواندند. . دولت داعش در وزارت بود، نماند. عبدالمالکی با رای دادن نزدیک به ۲۰۰ معاونش به او و تحویل کابینه یک شبه از شریعتمداری، نشان داد که عبدالملک چقدر علاقه به خدمت (یا عطش قدرت) دارد.

عبدالمالکی در دفاع از برنامه های خود برای رای اعتماد مجلس در اول شهریور سال گذشته، گفت: اولین گامش رفع فساد در زیرمجموعه های اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهد بود و قول داد که مدیران را حفظ کند. سالم و کارآمد تمامی مدیران بی غرض، فاسد و رانت خوار در اسرع وقت شناسایی و عزل و با مدیران متخصص، جهادی و انقلابی جایگزین خواهند شد. وی بعداً در پاسخ به انتقادها از عملکرد خود در وزارتخانه گفت: «هنوز به مرحله افزایش آرا نرسیده‌ایم، اما می‌رسیم».

حامیان چهار انتصاب جدید عبدالمالکی در هفته گذشته + اسامی / این دومین استعفای وزیر کار نبود، او مجبور به استعفا شد.آنها تاکنون معتقد بودند که مخالفان عبدالمالک که بر سرنگونی او اصرار دارند، ریشه در مافیای فساد در این وزارتخانه دارند. اکنون سوال این است که آیا مافیای فساد روندی را آغاز کرده است که به استعفای عبدالمالکی منجر شود؟

باز هم استعفا

برخی می گویند استعفا یک رویکرد محترمانه برای برکناری بود. با این حال، سخنگوی دولت در یک کنفرانس مطبوعاتی به خبرنگاران گفت که عبدالمالکی برای دومین بار استعفای خود را به رئیس جمهور ارائه کرده و استعفای وی تایید شده است. قدردان زحمات مجاهدین در دوران تصدی وزارت کار هستیم که شبانه روزی جهادی بود و البته ایشان به همکاری با دولت ادامه می دهند و از دولت مستثنی نمی شوند و ادامه خواهند داد. بنابراین. از امروز به عنوان مشاور رئیس جمهور مشغول به کار شوید.

به گزارش دیده بان ایران؛ سخنگوی دولت درباره دومین استعفای عبدالمالکی گفت که وی هفته گذشته چهار انتصاب جدید در این وزارتخانه انجام داد و علی اکبر رضایی را به عنوان معاون آموزش و پرورش و مسعود حسین پور را به عنوان رئیس مرکز حراست این وزارتخانه امیرحسین جوزی منصوب کرد. مجتبی جلالیان رئیس اداره ارشاد، آموزش و تحقیقات وزارت تعاون و مجتبی جلالیان مدیرکل پشتیبانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی. عبدالمالکی رکورددار انتصابات در وزارتخانه ها است و نزدیک به هزار جوان انقلابی را در مناصب مختلف در اختیار دارد. شستاس ها شوراها را تعیین کرده اند. او قبلا از اخراج هزار مدیر متخلف صحبت کرده بود.

عبدالمالکی در نامه کوتاه خود نوشت که به منظور افزایش هماهنگی در دولت استعفای خود را از این سمت اعلام می کنم. جانشین وی که دیشب توسط خبرگزاری تسنیم معرفی شده بود، با زاهدی واوا از چهره های نزدیک به مخبر جایگزین شد تا این پیام مخابره شود که رهبری به اطلاع رسانی بیشتر از جوانان انقلابی اعتماد دارند!

انتقادات زیادی

یکی از مهم ترین انتقاداتی که به عبدالمالکی وارد شد، انتصاب عجیب افراد کم تجربه مانند دریوش ابوحمزه به سمت معاونت رفاه اجتماعی بود. این اظهارات او واکنش شدید فعالان کارگری را برانگیخت و او را بی اطلاع از روابط کار، رفاه و واقعیت های زندگی کارگری توصیف کردند و حتی به موقعیتی که اکنون دارد فکر نمی کردند.

چهره او در مقابل مخاطبان همان قضاوت برنامه تلویزیونی «میدان» بود که اظهاراتش در حوزه مسائل اقتصادی از جمله اشتغالزایی میلیونی دستمایه طنز بسیاری از کاربران فضای مجازی شد. چربی و کیفوز. وی همچنین یک بار برای مسئولان فرهنگی دولت ۱۱ و ۱۲ به دلیل ابتذال فرهنگی آنها آرزوی مرگ و عذاب الهی کرد.

و عبدالمالکی پیش از این در اظهاراتی عجیب گفته بود که دلیل توسعه صنعت خودروسازی در کره جنوبی این است که در معماری این کشور، پارکینگ های منازل به گونه ای ساخته شده است که خودروهای آمریکایی اجازه ورود به آنها را ندارند. . وی همچنین در توئیتی پیشنهاد کرد در راستای طرح تحت عنوان «انقلاب اقتصادی» زمین‌های کشاورزی تغییر کاربری داده شود تا مالک آن زمین‌ها حق انجام هرگونه فعالیت حیوانی، صنعتی و غیره را در آن داشته باشد. .

اکنون عبدالمالکی دیگر مسئولیت اجرایی ندارد و می تواند اظهارات عجیب خود را تکرار کند. از اشتغالزایی یک میلیون تومانی گرفته تا دیگر تئوری های عجیب سیاسی و اقتصادی. روشی که راوی پور، حسن عباسی و بسیاری دیگر از اصولگرایان اهمیت می دهند.