چگونه در Jazzercise خوشبختی پیدا کردم


من سالها تلاش کردم تا حرکتی را پیدا کنم که واقعاً آن را دوست دارم. بالاخره آن را در Jazzercise پیدا کردم.

دختران استودیوی Jazzercise من بعد از هر 25 کلاسی که شرکت می کنم برای من کارت پستال های شیرین ارسال می کنند.

من تمام زندگی ام را برای عشق ورزیدن به ورزش کشیده ام.

وقتی در تعطیلات هستم مرا در ورزشگاه هتل پیدا نخواهید کرد.

من هیچوقت دونده ای بلند احساس نکردم. (فقط زانوی دونده)

و من از آن دسته افرادی نیستم که “من نمی توانم بی حرکت بنشینم.” می توانم بی سر و صدا بنشینم ، ترجیحاً زیر پوشش ، Netflix را تماشا کنم.

در طول سال ها من در حال انجام ایروبیک ، چرخش ، تمرین و تمرین پیلاتس هستم. من ساعت ها با یک تمرین خانگی و یک مربی شخصی پرداخت کرده ام. چندین 5K را اجرا کرده و 1 بدترین 10K را اجرا کرده ام. من هرگز آن را دوست نداشتم

من نصیحت شنیدم شما یک میلیارد بار “تمرینی که دوست دارید” داشته اید. اما فکر ورزش کردن برای من اغلب یک کار سخت است.

سپس Jazzercise را پیدا کردم.

دو سال پیش، مشتری به من کلاس Class برای کلاسهای رایگان در سالن بدنسازی محلی داد ؛ و ورزش جاز بلافاصله به ذهنم خطور کرد

یکی از همسایه ها گفت دوستش صاحب یک استودیو جاز در همین نزدیکی است. او گفت: “باید سرگرم کننده باشد.”

من یک رقصنده هستم که علاقه زیادی به رقصیدن در عروسی دارد. (و در آشپزخانه من) آنقدر هماهنگ باشید که ریتم را حفظ کرده و در نهایت نحوه نخ دندان کشیدن را بیاموزید. اما من از هر کلاس زومبا و هیپ هاپ که امتحان کرده ام خجالت می کشم.

من احساس می کنم که ورزش جاز نقطه داغ من خواهد بود.به

وقتی با یک Pass Class در دست وارد استودیو شدم ، یک مهمان معمولی با آغوش باز از من استقبال کرد. من به سرعت متوجه شدم که بسیاری از مردم 10 ، 20 ، 30 سال است که جاز بازی می کنند. برخی از جازها هر روز ، گاهی دو بار در روز تمرین می کردند. “این اعتیاد آور است!” آنها با لبخند به من یادآوری می کنند. ما میخندیم.

آنها راست می گویند. من هر درصد از کلاس کلاس خود را صرف Jazzercise کردم ، سپس کارت 10 روزه را خریدم و تقریباً هر روز رفتم. وقتی منقضی می شود من همچنین برای عضویت سالانه در خط نقطه امضا کردم.دو سال گذشت. بی صبرانه منتظر هر کلاسی هستم.

برای اولین بار در زندگی ام حرکتی را پیدا کردم که واقعاً خوشحال کننده بود.

کارت عضویت من در روزی که به Jazzercise ملحق شدم

چرا من عاشق Jazzercise شدم

برخی از افراد با ذکر Jazzercise ، یک تمرین مبتنی بر رقص که باعث جادوگری در تصاویر جوراب شلواری می شود ، می خندند. شلوارهای بلند و شکل گرفتن زنان در سال 1984

هنوز انگور دارد و پاهایم بعد از اینکه یکی از دوستانم یک جفت برای من بافت تا در زمستان به مدرسه بپوشم.به

شاسی ها و عربی هایی برای لذت بردن از رقاص داخلی برادوی وجود دارد. اما حرکات رقص به قدری ساده و یکنواخت هستند که سریع یاد بگیرند. با روالها و آهنگ های جدید هر دو ماه یکبار ، از لیزو و تیلور سویفت گرفته تا کی پاپ و کانتری.

واقعیت شگفت انگیز این است که رقص در اتاقی پر از زنان در هر سنی برای من یک جشن بود. مثل این است که روز خود را با یک جشن رقص شروع کنید.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید: بیایید در مورد وزن صحبت کنیم

هیچ آینه ای در استودیو وجود ندارد!

چیزی که باعث می شود من برگردم

بدون شیشه در استودیو Jazzercise هیچ آینه ای وجود ندارد ، یعنی هیچ شانسی برای قضاوت در مورد اینکه آیا من به نظر می رسم یا نه وجود ندارد. بدون آینه. من مانند یک هیبرید جنیفر بیلز در رقص فلش و JLo در نمایش نیمه وقت Super Bowl. در کلاس از پوشیدن شلوارهای گشاد و یک تی شرت بزرگ دست کشیدم. با انتخاب جوراب شلواری و روکش تانکی که به خوبی تناسب داشته باشد و هنگام عرق کردن احساس خنکی می کند.

تمرینات قدرتی در هر تمرین بدنم قوی تر از همیشه احساس می شد. این به این دلیل است که تمرینات قدرتی با وزنه یا بند در همه کلاس ها گنجانده شده است. از این بابت بسیار سپاسگزارم. زیرا می دانم حفظ سن در افزایش سن مهم است.

تغییر مداوم آهنگها و روالها Jazzercise هر چند ماه یکبار آهنگها و روالهای جدیدی را منتشر می کند ، بنابراین مجموعه همیشه در حال تغییر است. با مجموعه ای از آهنگ ها برای سالهای طولانی سپس مربی آهنگهای قدیمی را با آهنگهای جدید ترکیب می کند. کارهای روزمره مورد علاقه خود را بازگردانید و آهنگ های جدید پیشنهاد دهید.

اما مهمتر از همه ورزش جاز مانند یک تمرین ضروری است. مجبور نیست در این برهه از زندگی من برای من مهمترین چیز این است که به گونه ای حرکت کنم که مرا خوشحال کند.

من هیجان زده هستم که در 40 سالگی ، سرانجام در مورد حرکت ، واقعاً “ورزشی که دوست دارم” خواهم بود. و این اولین بار در زندگی من بود که ورزش احساس مبارزه نمی کرد. احساس خوشبختیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *