چگونه سال جدید را با تمرین شروع کنیم

چگونه سال جدید را با تمرین شروع کنیم


یکی از رایج ترین تصمیمات سالانه برای افراد این است که تناسب اندام داشته باشند ، اما با داشتن یک سبک زندگی شلوغ ، دستیابی به این هدف دشوار می شود. به گفته UAB ، “بیش از 8 the از مردم به قطعنامه های سال نو خود پایبند هستند.” درک این موضوع سخت است و می تواند برای افرادی که در تلاش برای رسیدن به اهداف سلامتی خود هستند دلسرد کننده باشد ، اما ما اینجا هستیم تا بهترین توصیه ها را برای حفظ حواس خود به شما ارائه دهیم!

بنابراین چگونه تضمین می کنید که امسال به اهداف خود دست خواهید یافت؟

انتظارات واقعی داشته باشید

وقتی می نشینید و به لیست اهداف خود برای سال 2021 نگاه می کنید ، مطمئن شوید که واقع بین هستید. راحت تر از انتخاب یک “ماراتن” به عنوان هدف خود در سال صحبت کنید. اگرچه این امر امکان پذیر است ، اما برنامه ، سطح آمادگی جسمانی و سبک زندگی خود را در نظر بگیرید. وقتی به رزولوشن خود فکر می کنید ، با مراحل کوچک و قابل اندازه گیری شروع کنید. به جای اینکه به اهداف خود برسید ، سعی کنید دقیق تر باشید. یک مثال خوب این است که “تا فوریه تا 5 مایل کار کنید.” این نوع هدف باعث می شود احساس نا امیدی کنید و هنگامی که به آن هدف رسیدید ، می توانید به اهداف بزرگتر فکر کنید.

مغازه سالم

در طول سفر ، اگر غذای بدی در خانه خود دارید ، می توانید از راه دور شوید. هنگام خرید مواد غذایی ، حتماً آنها را از قبل لیست کنید. هنگام نوشتن یک مورد ، تمایل دارید که به اقلام موجود در آن لیست پایبند باشید و تمایل به خرید سریع دارید. سعی کنید قبل از خرید نیز رژیم غذایی سالمی داشته باشید. اگر با معده خالی خرید می کنید ، احتمالاً غذاهای ناسالم بیشتری از آنچه انتظار می رود خریداری می کنید.

همیشه می توانید آن را روشن و خاموش کنید!

افتادن از کامیون هنگام شروع تمرین ورزشی طبیعی است ، اما بازگشت به کامیون مهمترین قسمت رسیدن به اهداف شما است. اگر یک یا دو بار اشتباه کردید ، دوباره شروع کنید و خود را تشویق کنید. داشتن یک شریک مسئول در هنگام شروع کار کمک می کند ، بنابراین می توانید ورزش و رژیم غذایی سالم را با هم بررسی کنید. حتی اگر در یک بیماری همه گیر قرار داشته باشیم ، باز هم امکان داشتن شریک کاری وجود دارد. برای همکاری ، برنامه ها ، پیام های گروهی و تماس تصویری را امتحان کنید.

تناسب اندام محلی را برای 10 نفر در منطقه خود پیدا کنید

هنگامی که شروع به ورزش به عنوان یک مبتدی می کنید ، ممکن است شروع به عضویت در سالن بدنسازی مفید باشد. سعی کنید یک سالن بدنسازی مقرون به صرفه با کلاسها و تجهیزات خوب پیدا کنید. پرداخت هزینه عضویت به شما انگیزه می دهد تا آنجا که ممکن است پول بیشتری بدست آورید و ورزش کنید.

آیا برای شکل گرفتن در طول سال به کمک نیاز دارید؟ https://fitnessfor10.com/ را بررسی کنید تا ببینید آیا سالن بدنسازی در منطقه شما وجود دارد یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *