چگونه می توان یک دستور چسباننده جذاب تهیه کرد


شما می توانید (در نهایت) دستور العمل های خود را سازماندهی کنید! با نحوه تهیه چسبنده دستورالعمل منظم ، منظم و آسان برای استفاده آشنا شوید.به

برخی از افراد از فناوری آشپزخانه با استفاده از برنامه ها برای مدیریت دستور العمل ها و آشپزی با لذت درست از صفحه تلفن یا رایانه لوحی خود استفاده می کنند.

سپس افرادی مانند من هستند که نمی توانند کاری انجام دهند بدون اینکه سس سویا را روی صفحه کلید لپ تاپ خود بچکانند یا انگشتان خود را دور گوشی خود بکشید.

من از استفاده از صفحه نمایش هنگام پخت و پز خسته شده ام. اما کتاب دستور العمل قدیمی من آشفته بود. بنابراین تصمیم گرفتم سیستمی ایجاد کنم که برای من بهتر کار کند.

چسباننده ساده دو چیز همه چیز را تغییر می دهد

حفظ نظم و ترتیب غذاهای من قطعاً یک تغییر بازی در آشپزخانه است.

دستور العمل هایی که ما بیشتر دوست داریم در اختیار شماست. یک تلنگر سریع و من به راحتی می توانم آنچه را که نیاز دارم پیدا کنم. و دیگر خبری از سس سویا در صفحه کلید من نیست. آیا سیستم شما نیز به نظر می رسد؟ در اینجا نحوه انجام آن آمده است

پاداش: برای یک هفته شام ​​+ لیست خرید خود را یکجا برنامه ریزی کنید: کاربرگ برنامه ریزی وعده غذایی رایگان من را دریافت کنید.

طرز تهیه چسباننده دستور غذا

  • از طریق فرمول چاپ موجود شمابی رحمانه و صادق با خودتان در دل خود می دانید که هرگز دستور کیک نارگیلی چهار طبقه ای را که از مجله پاره کرده اید ، درست نمی کنید؟ با تشکر از عمه شما که دستور سالاد ماکارونی اش را به ما منتقل کرد. اما واقعاً آن را دوست ندارید؟ آنها را بردار (دستور العمل های دست نویس احساسی را در جاهای دیگر ذخیره کنید.)
  • دستور العمل های آنلاین مورد علاقه خود را چاپ کنید. بارها و بارها برای تهیه دستور غذا به همان وب سایت بروید؟ آن را چاپ کنید. (من همچنین چاپ می کنم دستور العمل های مورد علاقه من از وبلاگ من!)
  • موارد دلخواه کتاب آشپزی را کپی کنید آیا می خواهید مجموعه کتاب آشپزی خود را کاهش دهید؟ موارد دلخواه خود را کپی کرده و به دیگران منتقل کنید.
  • فرموله شده در یک آستین محافظ که به راحتی پاک می شود. آستین پلاستیکی از پاره شدن و رنگ آمیزی دستور جلوگیری می کند. شما می توانید استفاده کنید بازوی کامل به این شکل برای چاپ فرمول ها و اینگونه به اشتراک بگذارید برای کارت دستور غذا
  • به مقوله ای فکر کنید که مناسب خانواده شما باشد. ممکن است به این معنی باشد “بدون گوشت” ، “ماهی” و “ماکارونی” یا احتمالاً “پیش غذا” ، “سوپ” و “غذاهای اصلی” شامل دسته ای است که “باید امتحان کنید” برای کسانی که می خواهید درست کنید. برای برگه های پخت. مال من “پای” ، “کیک” و “کوکی”.
  • اتصال دهنده را دریافت کنید من 1 عدد چسب مخصوص دستور پخت دارم. یکی دیگر برای پخت (من از این اتصال دهنده ها استفاده می کنم)شما ممکن است به یکی بزرگتر نیاز داشته باشید. یک گزینه دیگر: چندین اتصال دهنده کوچک و دسته بندی خود را محدود کنید ، به عنوان مثال اتصال دهنده های جداگانه برای “دستور العمل های گوشت” و “دستور العمل های ماکارونی”
  • از تقسیم کننده با میله استفاده کنید.تقسیم کننده اندازه استاندارد بسیار باریک است. و من به راحتی نمی توانم نوار را ببینم. بالاخره پیدا شد این حلقه های گسترده ترو خیلی بهتر کار می کنند

چگونه می توان چسبنده دستور غذا را سازماندهی کرد

رفع دوره ای گاهی اوقات ، صحافی خود را بخوانید. دستورالعمل هایی را که دیگر برای سازماندهی و سازماندهی آنها استفاده نمی کنید ، بازیابی کنید. به یاد داشته باشید: فقط دستور العمل هایی را که دوست دارید تهیه کنید و دوست داشته باشید.

فرمول جدید اضافه کنیدهنگامی که موارد دلخواه جدید را کشف می کنید آن را به مخلوط اضافه کنید قانون کلی من: اگر فرمول را حداقل دوبار انجام داده باشم و تصمیم بگیرم که تعدیل کننده هستم ، یک امتیاز (حریص!) در پرونده دریافت می کنم.

چسب فرمول
همراه عالی برای چسباننده دستور شما.

توسعه می دهم برنامه ریز شام بدون استرس مادر واقعی برای کمک به پایان هر تصمیم خسته کننده و شام ترسناک.

تفاوتها با سایر سیستمهای برنامه ریزی شام به شرح زیر است:

  • شامل غذاهایی است که خانواده شما قبلاً دوست دارند.
  • همه این غذاها را در یک مکان ترکیب می کند. لازم نیست قبل از شروع هر شب زیاد فکر کنید.
  • این برنامه بر آنچه در آن هفته برای شما کار می کند تمرکز می کند و یک شب هفته دیوانه کننده را به خود اختصاص می دهد. شام گاه به گاه یکشنبه و همه چیز بین آن.

این برنامه برای بارگیری فوری در قالب PDF در دسترس است ، بنابراین می توانید آن را خودتان چاپ کنید یا کتابهای مارپیچی چاپ کنید. برنامه ریز شام بدون استرس را از اینجا دریافت کنید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *