کارهایی که باید در سالگرد خود انجام دهید


چهارمین سالگرد روز عروسی ماست! در اینجا لیستی از کارهایی است که باید در سالگرد خود انجام دهید تا برخی از افکار عاشقانه را جرقه بزنید.

چهارمین سالگرد ازدواج ما!

بدیهی است هدیه سالگرد چهارم میوه و گل است.

این به همان اندازه هیجان انگیز است. با وقتی مردم می گویند “ما برای دسر یک سالاد میوه می خوریم!” یک کیک عروسی بزرگ با تمام باترکریم به من بدهید.

هدیه ها زبان عشق من نیستند. بنابراین ما قصد نداریم چیزی را مبادله کنیم. اما ما عاشق جشن گرفتن با تجربیات هستیم! شام ویژه شاید خوش شانس باشیم یک سفر یک شبه.

خیلی دوست دارم به کلیفتون برگردم و در تراس محل پذیرایی مان شام بخورم و درباره خاطرات آن روز صحبت کنم.

میز عروسی کلیفتون با روکش و فانوس

کارهایی که باید در سالگرد خود انجام دهید

اگرچه شام ​​خوردن در بیرون بسیار خوب است. اما این شام را شبیه یک وعده غذایی متفاوت نکنید. روز خود را با فعالیتهای خلاقانه عاشقانه پر کنید!

مجموعه جداگانه شروع کننده مکالمه

این کارت ها شروع خوبی هستند. یا رویکرد بودجه ای در پیش بگیرید و 5 ایده را روی کارت های فهرست بنویسید و از جعبه های گل بکشید.

درختان را با هم بکارید

درختان توس برای ما انتخاب خوبی خواهند بود! سپس می توانید رشد درخت (به امید خدا) را در طول سالها ، درست مانند مراسم عروسی خود مشاهده کنید. تمام جوک های “ریشه دار” را که می توانید انجام دهید و آن را در لیست پخش عروسی خود قرار دهید!

نذر بنویسید و آنها را در شام بیان کنید.

با خواندن نذر قدیمی خود شروع کنید. سپس یک نذر جدید منعکس کننده گذشته ، خاطرات و زمان حال (خانه جدید ، حیوانات خانگی ، بچه ها!) بگذارید. آن را به دلخواه خود بخوانید. (حتی اگر یکی از شما چشمان خود را باز کرد !!)

نذر عروسی کات و توماس

رقص یاد بگیر

اگر این کار را قبل از عروسی انجام می دهید بیایید آن را با همان آهنگ ، رقص جدید بازسازی کنیم! یا با هم یک سبک رقص جدید یاد بگیرید ، سالسا؟ تانگو؟ هنگام تماشای فیلم عروسی خود از یک درس رسمی لذت ببرید یا فقط از اولین رقص خود در اتاق نشیمن خود لذت ببرید.

برای یکدیگر شکار رفتگران برنامه ریزی کنید.

با فرزندان خود مشارکت داشته باشید و جزئیات روز خود را به خاطر بسپارید. می توانید خاطرات عروسی (دعوتنامه ، حجاب و …) را در خانه خود پنهان کنید تا شبیه یک گنج یابی شود. اگر هیچ بچه ای در اطراف وجود ندارد ، به دنبال گوشتخوار درجه R باشید

لیستی از چیزهایی که درباره یکدیگر دوست دارید تهیه کنید.

فهرست خود را در وعده شام ​​بخوانید و از شریک خود برای هر یک تشکر کنید. من شروع می کنم … “من وقتی تماس می گیرم دوست دارم ببینم آیا می توانید از مواد غذایی اصلی در فروشگاه مواد غذایی تهیه کنید. و شما قبلاً بوده اید! ”

منوی عروسی خود را تهیه کنید (یا کیک خود را بپزید!)

از گذراندن برنامه ها تا غذاهای اصلی گرفته تا کیک ، یک ظرف (یا چند عدد) برای ایجاد شب انتخاب کنید. ما میوه پرشور و تمشکی داشتیم که هنوز مدتها بعد از اینکه کیکهای یخ زده سالگرد ما از بین رفته بودند ، رویای آن را داشتم. مینی کیک خرچنگ کسی !؟

پیک نیک برو

اگر شام دشوار است (شاید بچه ها یا برنامه ها بتوانند کار را دشوار کنند) ، ناهار پیک نیک تهیه کنید و به چمنزار بروید. اگر در نزدیکی تاکستان زندگی می کنید این یک فضای بسیار عاشقانه ایجاد می کند. این تخته چارچوب پیک نیک بسته بندی و به اشتراک گذاری آسان است.

در تختخواب و صبحانه در منطقه خود بمانید.

اگر بودجه ای برای یک سفر لوکس ندارید یا ممکن است بچه های کوچکی در خانه داشته باشید ، راهی برای فرار به مدت 24 ساعت پیدا کنید و در جایی بمانید که همیشه می خواهید در منطقه خود امتحان کنید. به یک شب تجدید ازدواج منحصر به فرد بروید!

توماس سال چهارم مبارک …

ممنون که این سالها را عالی کردید. از یک قدم جلوتر از من تا قلبی که “متواضع و مهربان” از شما. من واقعاً از آنچه شما انجام می دهید و همه ما هستیم قدردانی می کنم!

کت و توماس عروسی را ترک می کنند.

ارسال همه عروسی ها

آیا می خواهید همه پست های عروسی را ببینید؟ اینجا کلیک کنید!گالری پست عروسیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *