کاسه آسان سیب زمینی و سبزیجات شیرین


کاسه سیب زمینی و سبزی شیرین راهی خوشمزه برای لذت بردن از ترکیب طعم ها و بافت های پاییزی است!

سیب زمینی و سبزیجات شیرین در بسیاری از نقاط اصلی هستند. خانگی به دلیل استفاده همه کاره از آن. و از آنجا که یافتن آن در اکثر فروشگاه های مواد غذایی و بازارهای کشاورزان آسان است.

این کاسه دارای یک ترکیب خوشمزه پاییزی است که احتمالاً فکر نمی کنید اغلب اوقات بخرید – انجیر.

انجیر فقط طعم شیرین خوبی را برای ایجاد تعادل در مواد شور و تند اضافه نمی کند. اما همچنین فیبر فوق العاده ای دارد. هر دو دارای فیبر محلول و نامحلول هستند این به سیستم گوارشی ما کمک می کند تا متعادل بماند و سطح قند خون را ثابت نگه دارد. انجیر همچنین سرشار از مواد معدنی مانند منگنز ، منیزیم ، کلسیم و پتاسیم است. همه آنها برای سلامت قلب و عروق مهم هستند. سلامت استخوان و کاهش فشار خون

ترکیب مواد موجود در این کاسه به اکثر جوانه های چشایی شما ضربه می زند!

از پایه پنج برای ایجاد یک کاسه متعادل از سیب زمینی و سبزیجات استفاده کنید.

در صورتی که در انجمن NS و رویکرد ما در اینجا تازه کار هستید ، سیستم Fundamental Five به شما کمک می کند تا یک رژیم متعادل ایجاد کنید تا مواد مغذی مورد نیاز بدن شما را برای تمرکز حفظ کند. هضم آرام قدرت طولانی مدت خواب خوش و سلامتی طولانی مدت در عین داشتن انعطاف پذیری برای لذت بردن از غذایی که دوست دارید.

پنج پایه شامل پنج عنصر تغذیه است: پروتئین ، چربی ، کربوهیدرات های غیر نشاسته ای. کربوهیدرات های نشاسته ای و عامل طعم (که نشاط ، خوشمزه بودن و لذت را برای وعده های غذایی شما به ارمغان می آورد).

این دستور غذا دارای هر 5 عنصر است و آن را به یک وعده غذایی متعادل برای شما تبدیل می کند!

تو می توانی راهنمای رایگان ما را بارگیری کنید برای آشنایی با سیستم پنج پایه ای ما برای ایجاد یک غذای متعادل که می توانید این هفته از آن برای تهیه غذا یا طبخ تازه استفاده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *