کاهش هزینه و افزایش کیفیت با تولید کامل خودرو – سایت خبری تحلیلی عقوف


کاهش هزینه و افزایش کیفیت از طریق تولید کامل خودرو

به گزارش خبرگزاری اقوف از ایران خودرو؛ مهندس مهدی خطیبی پس از بازدید از سابکو در جمع معاونان و مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه برای دستیابی به اهداف کلان و از پیش تعیین شده برنامه های زیادی در انتظارمان است، افزود: برنامه ها برای بهبود کیفیت تنظیم شده اند.» که باید بیش از گذشته پیگیری و اجرا شود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: باید با برنامه ریزی و دقت بیشتر در کاهش هزینه ها تلاش کرد. در این راستا باید ۲۵ تا ۳۰ درصد محصول را مستقیماً در سایت های تولیدی در سراسر کشور به دست مشتری برسانیم تا برای مشتریان جذاب باشد و از طرفی باعث کاهش هزینه ها شود.
خطیبی با بیان اینکه تولید کامل محصول باید در گروه صنعتی ایران خودرو ادامه یابد، به اقدامات انجام شده در چند ماه گذشته در این گروه صنعتی از جمله کمیت تولید، بازاریابی و ارتقای کیفی اشاره و تاکید کرد. محصول. رفع بسیاری از چالش ها و موانع.. کردی: این شرکت با برنامه ریزی بیشتر، کیفیت بیشتر، ریشه دارتر به تولید کامل ادامه خواهد داد و آثار این نوع عملکرد نیز مشخص می شود.
مهندس عادل پیرمحمدی مدیرعامل سابکو گفت: در راستای دستیابی به برنامه تولید ۷۵۰ هزار خودرو با حفظ و ارتقای کیفیت، برنامه های مهمی از جمله این برنامه ها اجرا شد که باعث افزایش یکپارچگی ارکان عملیاتی تولید شد. در محورها وسایل نقلیه زمینی را کاهش می دهد، جریان ترافیک را تسریع می کند. بلافاصله تثبیت برنامه تولید از طریق پیش بینی، به حداقل رساندن ریسک ها و افزایش تولید با حفظ کیفیت و افزایش کیفیت در دستور کار قرار گرفت و این روند به صورت جدی ادامه دارد.
وی با اشاره به خودکفایی در تولید بیش از ۱۵۰ نوع فولاد با مدیریت صنعت خودرو کشور، برندگان صنعت و اقتصاد را بخش هایی مانند خودروسازی دانست و افزود: آن دسته از شرکت هایی که در تولید محصولات با درصد خودکفایی بالا از مزیت ویژه ای برخوردار است، لذا تلاش می کنیم با اعمال سیاست های مطلوب زمینه ای برای تقویت و توسعه آن شود.
مدیرعامل ساپکو، تاکید بر تعداد تولیدات در گروه صنعتی ایران خودرو با ۷۵ درصد ساخت داخلی را نیز در راستای استراتژی توسعه اقتصادی کشور ضروری دانست و گفت: نقش راهبردی صنعت خودرو در تبدیل مواد اولیه مانند مس و مس. سنگ آهن به محصولات، ارزش افزوده را افزایش می دهد و بنابراین باید توجه داشت که خام فروشی آفت توسعه اقتصادی است و ایران خودرو یکی از شرکت هایی است که مواد اولیه در آن تبدیل به یک محصول صنعتی می شود.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=369746