کجا فیلم انیمیشن DC “Injustice” را تماشا کنیم

کجا فیلم انیمیشن DC "Injustice" را تماشا کنیمقهرمانان و شروران مورد علاقه DC برای یک ماجراجویی متحرک جدید در یک فیلم آینده بازگشتند. بی عدالتیبه

بر اساس بازی های ویدئویی بی عدالتی: خدا در بین ماست و رمان های گرافیکی بی عدالتی: خدا در بین ما: یک سال، فیلم در دنیایی اتفاق می افتد که جوکر (کوین پولاک) سوپرمن (جاستین هارتلی) را فریب داد تا لوئیس لین (لورا بیلی) را بکشد. در نتیجه ، جهان دچار هرج و مرج شد و سوپرمن تلاش مهمی برای کنترل آن آغاز کرد. بتمن (کوه آنسون) بستگی دارد که تیمی از قهرمانان را جمع آوری کند تا قهرمانان تحت پوشش را متوقف کرده و جهان را نجات دهد.

کنجکاو کی بی عدالتی منتشر می شود و چگونه می توان آن را در خانه تماشا کرد؟ بخوانید تا متوجه شوید.

چیه بی عدالتی تاریخ انتشار؟

بی عدالتی سه شنبه 19 اکتبر 2021 منتشر می شود.

اراده بی عدالتی در سرویس رله؟

نه متاسفم بی عدالتی با نسخه های دیجیتال و Blu-Ray سازگار است. این بسته به عنوان بخشی از بسته Combo Blu-ray 4K Ultra HD موجود است که 39.99 دلار به فروش می رسد. در مقایسه ، یک نسخه Blu-ray 22.99 دلار هزینه دارد ، در حالی که یک نسخه Digital Prime Video 19.99 دلار هزینه دارد.

هم اکنون می توانید فیلم را در آمازون سفارش دهید.

کی خواهد شد بی عدالتی آماده پخش مستقیم هستید؟

در حال حاضر ، مشخص نیست چه زمانی بی عدالتی پخش زنده در دسترس خواهد بود. با این حال ، HBO Max در حال حاضر تنها پخش کننده مستقر در ایالات متحده با محتوای DC است ، بنابراین احتمال خوبی وجود دارد که فیلم در نهایت حضور داشته باشد.

تریلرهایی برای بی عدالتی؟

آره! برای مشاهده پیش نمایش جاسازی شده ، به بالا بروید بی عدالتی اکنون.

ببین کجا بی عدالتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *