کرمانی‌ها در مکتب شهید سلیمانی سربلند هستند


سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان

به گزارش ایکنا از کرمان، سردار حسین معروفی، فرمانده سپاه ثارالله استان امروز، ۱۷ اردیبهشت‌ماه در آیین تکریم و معارفه استاندار کرمان با بیان اینکه برای مکتب شهید بزرگ جهان اسلام و در استان کرمان که سرچشمه این مکتب است سه موضوع و ساختار تعریف شده است، گفت: اولین موضوع اندیشه بزرگ شهید سلیمانی است و نمی‌گذاریم شهید سلیمانی با خاطره خلاصه شود.

وی با تاکید بر اینکه اندیشه شهید سلیمانی مصونیت‌زا است و مردمی کردن این مکتب از تاکیدات رهبر معظم انقلاب است، گفت: ستاد راهبردی مکتب شهید سلیمانی تعریف شده است و طرح جامع و بین‌المللی گلزار شهدا کرمان  رو به پایان است.

فرمانده سپاه ثارالله استان با اشاره به تعریف ۳۰ نظامات برای مکتب شهید سلیمانی و تدوین بیش از ۱۰۰ پایان‌نامه، گفت: استان کرمان با وجود تمام مشکلات موجود اولین سالگرد را برگزار کرد و امروز کرمان و کرمانی‌ها در مکتب سردار سلیمانی سربلند هستند.

سردار معروفی با اشاره به اقدامات علی زینی‌وند به عنوان استاندار پیشین کرمان در مکتب و برگزاری سالگرد شهید سلیمانی،کمک به سیل جنوب استان، بی طرفی در برگزاری انتخابات، عملکرد خوب در مدیریت کرونا، کمک به راه‌اندازی و فعال کردن ستاد راهبردی وغیره خاطر نشان کرد: امروز که دشمنان داخلی و خارجی به دنبال انشقاق بین مردم و حاکمیت هستند باید آگاهانه و با گذشت، وحدت و انسجام جبهه انقلاب را تحت زعامت رهبری معظم حفظ کنیم تا بتوانیم از مشکلات عبور کنیم و ما به عنوان سپاه و بسیج با تمام توان برای حل مشکلات پای کار هستیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در پایان به منظور قدردانی از زحمات علی زینی‌وند در همراهی برگزاری مراسمات سالگرد شهید سلیمانی و خدمت به زائران حاج قاسم انگشتر ارزشمند سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را به او هدیه داد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر