کمپین عید غدیر در اصفهان راه اندازی شد


عید غدیر را اطعام کنید

حمیدرضا تاجی، مدیرعامل موسسه مهر تابان مهدوی در گفت وگو با ایکنا از اصفهان، با بیان اینکه این موسسه برنامه های زیادی را برای مناسبت های مختلف تدارک می بیند، گفت: برنامه هایی را در دستور کار عید غدیر خم داریم که در ما اجرا می شود. ‘که در. زمان.

وی افزود: برپایی نمایشگاه معرفی عید غدیر خم، کمپین تهیه غذای روز عید و توزیع آن بین نیازمندان با نیت امداد، مراجعه به بیمارستان ها، تبریک عید به نوزادانی که متولد می شوند. غدیر، و بده. قرآن به عنوان اولین هدیه زندگی آنها، گفتگو با والدین برای انتخاب نام نیکو برای فرزندانشان و تبیین برکات انتخاب نام علی و زهرا از جمله برنامه های پیش بینی شده به مناسبت عید غدیر خم.

مدیرعامل مؤسسه مهر تابان مهدوی درباره برنامه های فصل تابستان این مؤسسه گفت: دوره های مختلفی در زمینه های دینی، معرفتی، مهارتی، کارگاهی، ورزشی و اردویی ویژه دانش آموزان دختر و پسر در طول هفته برگزار می شود که البته در طول هفته به صورت مستمر ادامه دارد. در سال و دانشجویان پس از فصل تابستان نیز می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

وی با تاکید بر اینکه دوره های آموزشی موسسه مهر تابان مهدوی از سنین پیش دبستانی شروع می شود و می توان گفت محدودیت سنی برای شرکت در دوره ها و برنامه ها وجود ندارد و تقریبا تمامی رده های سنی در نظر گرفته شده است، تاکید کرد.

التاجی به تشریح فعالیت این مؤسسه در محورهای گسترش فرهنگ قرآن و عطر و دفاع و حفظ حریم آنها پرداخت و گفت: در محور اول مانند سایر مؤسسات دوره های آموزشی برای گروه های سنی مختلف برگزار می شود. و در محور دوم: بیشتر فعالیت ها به پاسخگویی به شبهات و برگزاری کلاس های نقد برای تیم های همجنس گرا اختصاص دارد.

وی بیان کرد: موسسه مهر تابان مهدوی در سال ۱۳۸۳ با مجوز سازمان ملی جوانان با نام جوانان قرآن پژوه تاسیس شد و در سال ۱۳۹۲ با مجوز جدید اخذ شده از سازمان تبلیغات اسلامی به مهر تابان مهدوی تغییر نام داد. .

انتهای پیام