کمپین غنی پول نقد Cuomo همچنین کمک های مالی را می پذیرد

کمپین غنی پول نقد Cuomo همچنین کمک های مالی را می پذیرد


کمپین سابق دولت کوئومو

وب سایت انتخاباتی او ، andrewcuomo.com ، از استعفای وی نامی نبرد. در عوض ، از Cuomo به عنوان فرماندار فعلی یاد می کند.

دکمه “اهدا” به طور برجسته در محل قرار دارد – و بیانیه 29 سپتامبر وفادار غنی آزوپردی به گزارش آزار جنسی توسط دادستان کل که فرماندار را برکنار کرد در 23 آگوست حمله کرد.

صندوق مبارزات انتخاباتی Cuomo سرشار است و موجودی آن 18.3 میلیون دلار تا 15 جولای گزارش شده است. آخرین مهلت ارسال آثار ژانویه است.

این گمانه زنی ها مبنی بر اینکه ممکن است کوئومو دوباره نامزد فرمانداری شود ، با نامه ای در 4 اکتبر از لائوس به طرفداران مبارزات انتخاباتی از سوی کمپین انتخاباتی وی ارسال شد. کوئومو در این نامه گفته استعفای “یک تصمیم بسیار دشوار” است.

او نوشت: “از ابتدا ، این تلاش آشکار برخی بود که از سیاست آلبانی برای انجام کارهایی استفاده کردند که مردم ایالت اجازه نمی دادند در نظرسنجی ها انجام دهند: مرا از پای صندوق های رای خارج کنید.” “مردم در آلبانی مردم این ایالت را ارزیابی می کنند. نیویورکی ها شاهد کار م effectiveثر دولت برای آنها بوده اند و دیگر هرگز باز نخواهند گشت. “

لتیتیا جیمز قصد دارد از سمت خود به عنوان دولت خودمختار کناره گیری کند.
AP

کوئومو همچنین از گزارش وزیر دادگستری لتیتیا جیمز در مورد سوء رفتار جنسی انتقاد کرد و آن را “نادرست دانست: یافته های آن دارای انگیزه سیاسی و انگیزه خصوصی بود.”

جیمز در نظر دارد خود را برای تصدی فرمانداری انتخاب کند. موجودی هیئت منصفه وی در 15 ژوئیه 1.6 میلیون دلار گزارش داد.

کمپین دولتی کتی هوچول – که کوئومو قصد داشت پیش از شایعات متعدد درباره تحویل کوئومو به هیئت مدیره خود به عنوان رقیب خود انتخاب شود ، مبلغ 1.8 میلیون دلار از پول او در 14 آگوست به دست آمد.

این کمپین پیام درخواستی را بر نمی گرداند.

سوزان لرنر ، رئیس گروه همبستگی کشورهای مشترک المنافع ، به روزنامه پست گفت: “واضح است که باید مقررات مالی و نظارتی برای حسابهای فرماندار فقیر سابق وجود داشته باشد.”

او گفت که کمیسیون ها باید در مورد آنچه می توانند پول خود را خرج کنند – به عنوان مثال ، هزینه های قانونی ، اما نه نقل و انتقالات برای اهداف سیاسی – “محدود” باشند و آنها باید از مجموعه “مسدود” شوند.

او گفت که اگر کاندیدایی بخواهد دوباره نامزد شود ، باید کمیسیون جدیدی را باز کند.

معامله گران پیش بینی می کردند ، بازار گمانه زنی های سیاسی ، صبح روز شنبه 4 درصد به Cuomo شانس برد در پیشنهاد 2022 برای کسب عنوان را داد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *