کمیسیون اخلاق دولتی ، که JCOPE را درک نمی کند ، اجازه تحقیقات خارجی خود را در مورد نحوه مدیریت کتابهای Cuomo می دهد.

کمیسیون اخلاق دولتی ، که JCOPE را درک نمی کند ، اجازه تحقیقات خارجی خود را در مورد نحوه مدیریت کتابهای Cuomo می دهد.


انتظار می رود کمیسیون اخلاق ایالتی نیویورک یک شرکت مطبوعاتی خارجی را استخدام کند تا در مورد نحوه برخورد با درخواست فرماندار سابق اندرو کوومو برای اجازه برای نوشتن یادداشتی در مورد شیوع همه گیر خود ، تحقیق کند. بحران آمریکابه

تأیید وکلای دادگستری از کمیسیون مشترک اخلاق عمومی در تابستان سال 2020 به کوئومو اجازه داد تا قرارداد 5.1 میلیون دلاری را با گروه چاپ تاج ، علاوه بر مبلغ بیش از 200 هزار دلار مالیات دهندگان خود ، تأمین کند.

اما روند تأیید ماهها ، مانند خود کتاب ، مخفی نگه داشته شده است. گروه های دولتی خوب پرچم های قرمز بر روی آن برافراشتند ، و این نگرانی ها پس از آنکه گزارش های جداگانه نشان داد که منابع دولتی در هنگام تهیه و بازنگری مورد استفاده قرار گرفته است ، افزایش یافت.

خرید کتاب کوئومو همچنین موضوع تحقیقات جنایی مستمر توسط شرکت حقوقی ایالت Letitia James و همچنین درخواست از قانونگذار ایالت است.

در یک جلسه اجرایی دو ساعته بعدازظهر سه شنبه ، کمیته JCOPE به استخدام یک مشاور خارجی برای بررسی این موضوع رای داد ، و پس از آن رئیس JCOPE خوزه نیوز توافق را به صورت مبهم بیان کرد.

نیوکس بدون گفتن این که تحقیقات در مورد چیست و آیا یافته ها در اختیار عموم قرار می گیرد ، گفت: “کمیسیون به تصویب ابقاء مشاور مستقل برای تحقیق در مورد مراحل و مراحل قانونی کمیسیون رای داد.” نیوس روز دوشنبه توسط فرماندار کتی هوچول دستگیر شد تا جایگزین کوئومو شود که به طور موقت منصوب شده بود.

دیوید مک نامارا ، نامزد جمهوری خواهان ، که به مراسم اختتامیه ماراتن می انجامد ، در صدد رساندن این موضوع به عموم مردم برآمد و از تصمیم کمیسیون درخواست اظهارنظر درباره بررسی این موضوع که آیا به کوئومو اجازه می دهد در عموم شرکت کند یا خیر ، داد. بحران آمریکا. »

قبل از اینکه بتواند کارش را تمام کند ، مک نامارا توسط نیوز قطع شد و کمیته بلافاصله بدون هیچ گونه اظهارنظر عمومی در کمتر از پنج دقیقه وارد جلسه غیرعلنی شد. سخنگوی JCOPE از اظهارنظر بیشتر در مورد آنچه نیوفس در جلسه عمومی گفت ، خودداری کرد.

سخنگوی کمپین Cuomo گفت: “اگر JCOPE می خواهد JCOPE را بررسی کند ، آن را در آنجا نگه دارید.”

رای گیری JCOPE می تواند نشانه تلاش های کمیسیون برای به دست آوردن استقلال و اعتبار پس از اتهامات سوء استفاده کوئومو باشد. سرنوشت هیئت مدیره نامشخص است و هوچول اعلام کرده است که می خواهد برای اصلاحات اخلاقی گسترده تری تلاش کند.

این دومین بار در ماه گذشته است که کمیسیون خواستار بررسی اقدامات خود شده است. در رای گیری ماه آگوست ، JCOPE از دادستان کل جیمز خواست نشت اطلاعات محرمانه به کوئومو درباره دستیار و همدست خود جو پرکوکو ، که در حال حاضر به اتهام فساد در زندان فدرال به سر می برد ، را بررسی کند.

گری لاوین ، نامزد جمهوری خواهان برای کمیسیون JCOPE و منتقد طولانی مدت روند تصویب کتاب کوئومو ، با وجود دیدگاه خوش بینانه اش نسبت به جهان. “س questionال این است ،” آیا آنقدر کند است که بتواند به کشش تبدیل شود؟ “

از آنجا که بهار سال گذشته پس از اتهامات آزار و اذیت و آزار جنسی علیه کوئومو شروع به جلب توجه کرد ، معامله کتاب سودآور وی ، که از محبوبیت بالای همه گیری او اطمینان حاصل می کرد ، در حال بررسی دقیق بود.

برای اینکه کوئوم تابستان گذشته خاطرات خود را درباره بیماری همه گیر خود بنویسد ، ابتدا باید JCOPE را که داور اخلاق دولتی خواهد بود ، ترک کند. اما کمیته کامل هرگز به این درخواست رای نداد.

در بیانیه ای عمومی که چند ماه بعد منتشر شد ، جودیت موگول ، وکیل دولت ، در ژوئیه 2020 خواستار ترخیص شد ، بدون آنکه میزان فرمانداری دریافت کند ، اما قول داد که از منابع دولتی استفاده نخواهد کرد. این طرح یک هفته بعد توسط مارتین لوین ، معاون مشاور عمومی JCOPE ، در طول جلسه هیئت مدیره کامل و بدون رای گیری کمیته در این مورد ، تصویب شد ، چیزی که جمهوری خواهان کمیته ماه ها با آن مخالف بودند. کارکنان JCOPE از طریق سخنگوی خود اعلام کردند که آنها به طور منظم برنامه های درآمد خارجی را بدون رأی گیری کل کمیته بررسی و تأیید می کنند.

مک نامارا در مصاحبه با WNYC / Gothamist گفت: “ما فرماندار را نشسته ایم تا درخواست هایی را برای فعالیتهای خارجی ارائه دهد که منجر به پرداخت پول زیادی برای گزارش مشکلات در دوران تصدی خود به عنوان فرماندار خواهد شد.” رای گیری “این موضوعی است که باید قبل از کمیسیون کامل مطرح شود.”

فرماندار سابق از افشای پرداخت 5.1 میلیون دلاری خود خودداری کرد تا اینکه سرانجام اظهارنامه مالیاتی خود را در ماه مه ، هفت ماه پس از انتشار این یادداشت ، صادر کرد. با پیشرفت حرفه ای سیاسی کوئومو در اوایل سال جاری ، فروش کتاب های او به شدت کاهش یافت. بر اساس گزارش نیویورک تایمز ، بیش از 50،000 نسخه وجود دارد.

همزمان ، کیومو تابستان گذشته مدیریت کتاب را تضمین کرد ، دولت او انتشار اطلاعات مربوط به مرگ ساکنان COVID-19 در بیمارستان را به تأخیر انداخت ، از جمله تغییر گزارش وزارت بهداشت برای کاهش تعداد مرگ و میر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *