کهکشانی ترین تیم ایران; انفجار بمب جدید (عکس) – پایگاه خبری تحلیلی آوگ


شکی نیست که شهداب یزد فصل گذشته شگفتی ساز این تیم در لیگ برتر والیبال بود. این تیم یزدی با هدایت علی رضا طلوع کیان موفق شد قهرمان لیگ برتر والیبال شود و افتخار بزرگی را بالاتر از تیم های ستاره ای مانند سپاهان اصفهان و پکان تهران برای این شهر کسب کند.

شهداب در جام باشگاه های آسیا نیز سوم شد. به نظر می رسد تا این لحظه این تیم یزدی خود را برای حضوری قدرتمند در فصل آینده لیگ برتر والیبال آماده می کند. علیرضا طلوع کیان پس از پایان جام باشگاه های آسیا از همکاری با این تیم منصرف شد و محمدرضا تندروان جایگزین او شد.

آنها اخیرا قرارداد دو بازیکن کلیدی خود یعنی محمدرضا مؤذن و شهروز همایونفر را نیز تمدید کردند. طوفان باشگاه یزدی در نقل و انتقالات با جذب یکی از بازیکنان ایرانی امیر غفور آغاز شد و این ستاره جذاب از سپاهان راهی شهدااب شد.

این باشگاه دقایقی پیش از خرید بزرگ دیگری از شهداب گرد رونمایی کرد. به گزارش باشگاه شهداب، میثم صالحی ستاره حال و آینده والیبال ایران به شهداب پیوست. اعلام مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد. میثم صالحی از تیم والیبال ۲۴ ساله ایران اورمیا که فصل گذشته برای تیم ملی لهستان بازی می کرد، نیرو گرفت. وی با عقد قرارداد رسمی یک ساله به عضویت تیم والیبال شهداب یزد درآمد.

صالحی یکی از آماده ترین و مسن ترین والیبالیست های ایران در حال حاضر به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف در تیم ملی والیبال غایب است اما تا یک ماه و نیم آینده به آمادگی کامل می رسد و می تواند بدون مشکل تمرین کند. – تیم والیبال شهداب یزد خود را برای حضوری پرقدرت و با کیفیت در فصل ۱۴۰۱ آماده می کند، میثم صالحی سال گذشته در تمامی مسابقات قهرمانی کشور به عضویت کامل تیم والیبال ایران در آمد.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=369459